Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 13.02.2014 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 3.2. – 7.2. 2014

Veronika Kurzerová

Nový týden v pořadu Prostřeno začala sympatická Veronika. Ta se učila na kadeřnici, také pracovala jako choreografka a asistentka. Momentálně je nezaměstnaná, protože se zotavuje po úrazu. Bydlí společně s manželem a babičkou, o kterou se starají. Do pořadu se přihlásila sama, protože by ráda věděla, jestli vaří tak dobře, jak tvrdí její okolí. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze investovala do rekonstrukce. Uvařila velmi dobře, ale na výhru to bohužel nestačilo.

Lubomír Lauro

V úterý se k vaření dostal sympaťák Luboš. Ten pracuje jako stavbyvedoucí a svou práci má ráda a tráví v ní hodně času. Když má volno, tak je nejraději se svou rodinou. S manželkou má malou dcerku Amálku. Do pořadu ho přihlásila jeho žena. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do rekonstrukce domečku. Jeho menu bylo chutné, ale první příčku nedosáhlo.

Veronika Mlčáková

V polovině týdne se k vaření dostala Veronika. Ta studuje sociální pedagogiku. V současné době je nezadaná, a bydlím sama v malém bytě. Aby utáhla své náklady, tak učí na základní škole. Do pořadu ji přihlásila její sestřenice, protože si myslí, že Veronika umí dobře vařit. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by navštívila kamarádku v Anglii a zbytek peněz by investovala do bydlení. Její menu se ale vítězným nestalo.

Dalibor Peprníček

Předposledním hostitelem tohoto týdne byl Dalibor. Ten má vystudované gymnázium a v současné době pracuje jako provozní montér. Kvůli práci si doplňuje kvalifikaci jako montér. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád vaří a ostatním o něm tvrdí, že dobře vaří. A to se také potvrdilo, protože se stal jediným vítězem tohoto týdne. Vyhrané peníze investuje do rekonstrukce bytu a za zbytek koupí rodině dárky.

Jana Kolomazníková

V pátek se k plotně dostala nejmladší hostitelka tohoto týdne. Ta studuje střední průmyslovou školu a je ve čtvrtém ročníku. Hostitelka má velkou rodinu a všichni žijí spolu pohromadě. Do pořadu ji přihlásila sestra a kamarádky, protože Jana o pořadu často mluvila. Uvařila v rodinném letním sídle. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by za vyhrané peníze pozvala rodinu na dovolenou. Menu měla opravdu povedené, ale bohužel na výhru nedosáhlo.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *