Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 08.11.2014 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 3.11. – 7.11. 2014

Helena Andršová

První hostitelkou, která odstartovala nový týden v pořadu Prostřeno, byla sympatická důchodkyně, paní Helena. Tak celý svůj život pracovala jako pečovatelka v lepších hotelech. Do pořadu se přihlásila, aby ji viděli její bývalí spolužáci. Helena je vdovou a má jednu dcerku a vnučku, které ale žijí v Německu. Paní Helena uvařila dobře, ale na první příčku to nestačilo.

Markéta Kozelská

Druhou hostitelkou, která ukázala před televizními kamerami své kuchařské dovednosti, byla paní Markéta. Ta má vystudovanou střední školu, obor podnikání. V současné době pracuje jako manažerka skupiny v pojišťovně. Hostitelka žije se svým přítelem a pejskem, kterého si nedávno pořídili. Markéta si se svým menu dala velmi záležet, ale na výherní příčku nedosáhlo.

Nikol Podstupková

Tak a je tady polovina týdne a s tou přichází na řadu Nikol. Nikol po škole odjela do Anglie, kde pracovala, pak se ale vrátila na Slovensko jako sales manager. V současné době pracuje v Praze v jedné mezinárodní společnosti, kde se zabývá oblasti obchodu a logistiky. Hostitelka žije se svým přítelem a často jezdí za rodinou na Slovensko. Nikol uvařila skvěle i jídlo na talíři vypadlo krásně, za to vše si vyvařila nejvyšší počet bodů a stala se jedinou vítězkou tohoto týdne.

Eliška Růžičková

Ve čtvrtek se k vaření dostala sympatická Eliška. Ta pracuje jako učitelka tělesné výchovy, tedy spíše pracovala, protože v současné době je na mateřské dovolené se svýma dvěma holčičkami. Do pořadu se přihlásila sama, protože to bere jako psychický trénink. Jídlo měla velmi chutné, ale díky taktice se její menu nestalo vítězným.

Darja Zajčenko

Je tady v pátek a k vaření se dostala Darja. Ta studuje dálkově střední školu, protože se věnuje krasobruslení a to na profesionální úrovni v Německu. U Darji by nikdo nepoznal, že je ruska, protože skvěle mluví česky. Na ostatní soutěžící však nezapůsobila dobře, chovala se afektovaně, přehnaně a také povýšeně. Její menu protihráčky moc nenadchlo, ale tak zůstalo pod vítěznou příčkou.

Vítězné menu – Nikol Podstupková

I tento týden jste se mohli rozplývat nad skvělými recepty. Podívejte se na vítězné menu tohoto týdne.
Rozpečené bagetky s překvapením
Krémová polévka z kořenové zeleniny
Hovězí po burgundsku
Růžové koláčky s mascarpone

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *