Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 05.10.2014 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 29.9. – 3.10. 2014

Lukáš Pleva

Jediný muž tohoto týdne odstartoval další týden v pořadu Prostřeno. Lukáš je zatím studentem, ale i během studií se snaží si přivydělat projektováním. Bydlí v domě společně s matkou, sestrou a přítelkyní. Do pořadu se přihlásil sám a je přesvědčen, že to může vyhrát. Což se mu také splnilo, protože se stal jediným výhercem tohoto týdne a za své chutné menu si to zasloužil.

Aneta Pokorná

V úterý se k vaření dostala sympatická Aneta. Ta už má za sebou studium na škole a nyní pracuje v bance. Hostitelka žije v bytě se svým přítelem, se kterým se zasnoubili. Pořad sleduje už od jeho začátku a teď, když už má své vlastní bydlení, tak se přihlásila, aby si vyzkoušela vaření před televizními kamerami. Její menu bylo chutné, ale na výhru nedosáhlo.

Marie Bílková

To nám to letí a je tady polovina týdne a s tou na řadu přichází Marie. Ta pracuje jako asistentka prodeje kosmetiky. Je svobodná, bezdětná ale žije v bytě se svým přítelem. Ten jí také do pořadu přihlásil, hostitelka jednou přišla domů a přítel ji řekl, že jde vařit do Prostřena a bylo to. Pro hostitelku je to velká výzva, protože je spíše tišší a introvertní. Bohužel její menu se neocitlo na první příčce.

Ivana Kalašová

Ve čtvrtek se k vaření před televizními kamerami dostala paní Ivanka. Ta se vyučila prodavačkou a pracovala například v řeznictví nebo v hospodě. Vedle toho vyzkoušela být distributorkou a manažerkou. Hostitelka žije pro svou rodinu a vnoučata. Vnoučat má sedm a další už je na cestě. Ivana je v předčasném důchodu, kvůli prodělané rakovině, která uklidnila její životní tempo. Ivana uvařila dobře, ale i tak na výhru nedosáhla.

Helena Ouhledová

Poslední den v týdnu je tady a s ním se na řadu dostala paní Helena. Ta je v současné době v důchodu a užívá si pohodového života. Její dcera s vnučkou žijí na Floridě, kam za nimi Helena často jezdí. Je velmi znalá a zcestovala a proto občas na lidi může působit arogantně. Do pořadu se přihlásila sama, protože by ráda poznala nové lidi, kteří umí dobře vařit. Její menu nebylo vůbec zlé, ale na první místo se nedostalo

Vítězné menu – Lukáš Pleva

Ani tento týden jste nepřišli o přehlídku skvělých receptů. Podívejte se na výherní menu tohoto týdne.
Zapečený vějíř,
Hot Dog, salát Coleslaw
Sweet Chilli Chicken
FlanCaramel

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *