Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 06.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2012, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 1 comment

Prostřeno 29.10. – 2.11. 2012

Zajímavé, příjemné, klidné. Takové bylo další Prostřeno. To v týdnu mezi 29. říjnem a 2. listopadem nabídlo další zajímavou podívanou plnou chutných receptů.

Michaela Stránská

První hostitelkou tohoto týdne byla sympatická Michaela, která pracuje jako servírka, což ji moc baví. Se svým partnerem žije již 11 let a mají spolu pětiletého syna. Do pořadu ji přihlásil právě onen partner, který si myslí, že Michaela dobře vaří a měla by šanci na výhru. V případě vítězství by synovi pořídila pejska. Hostitelka do svého menu zařadila pravou českou klasiku, jako je svíčková a jablečný závin, ale ani to ji nepomohlo k vítězství.

Simona Farská

Nejmladší aktérkou veselého a pohodového týdne byla Simona, která začíná studovat vysokou školu. Hostitelka je zatím svobodná a žije se svými rodiči a mladším bratrem. Do Prostřena se Simona přihlásila sama, protože si chtěla ověřit, zda umí dobře vařit. Případnou výhru by investovala do studia. Nejmladší hostitelka všechny své soupeře ohromila jejím náročným a moc chutným menu, které připravila. Body, které dostala, byly vysoké, ale v průběhu týdne ostatní m chutnalo ještě více jinde.

Jan Jakubíček

V půlce týdne se ke svému vaření dostal klidný a vyrovnaný Honza, který sršel každý den velkým optimismem. Hostitel vystudoval vysokou školu, která se zabývá psychologii ve Francii, nyní pracuje jako vedoucí výroby pro jednu francouzskou firmu a zároveň překládá. Se svou manželkou je Honza již 13 let a mají spolu dva pejsky. Své menu zařadil do francouzské kuchyně, ale jeho nervozita a potom výčitky z nějakých nedostatků mu nedovolily vyhrát.

Petra Hudíková – V

Bývalá servírka Petra, která dnes pracuje v obchodě s oblečením u své dcery, ráda vaří. Také je ale zvědavá a chtěla si ověřit, jak ji kuchtění před televizními kamerami půjde a zda vše vůbec zvládne. Ze svého bytu si vytvořila pohádkovou oázu, ve které se cítí dobře. A dobře se tady cítili také ostatní soutěžící, kterým navíc čtyřchodové menu chutnalo natolik, že Petra vyhrála. A jak uvedla, má se na co těšit, za výhru si totiž plánovala dovolenou.

Veronika Fabián

Poslední soutěžící, která dostala šanci zabojovat o výhru, byla mladá Veronika. Ta je v současné době doma na mateřské dovolené, vychovává už své druhé dítě, dříve ale studovala střední školu s oborem hotelnictví a turismus, a tak své dovednosti mohla prokázat i v Prostřenu. Během studií totiž často působila ve Švýcarsku a vařit jí rozhodně baví. I proto se do televize přihlásila, chtěla také vyhrát. Jenže Veronika, která je už šest let doma s dětmi, nakonec k vytouženému cíli nedošla.

Vítězné menu

Petra se do Prostřena přihlásila ze zvědavosti. Tou se ale nakonec propracovala k vítězství. Podívejte se na její menu o čtyř chodech, které ostatní uchvátilo:

Pikantní salátek z hovězího masa
Špenátový krém s ozdobou
Domácí italské těstoviny s vepřovou panenkou
Malinové osvěžení

1 Comment

  1. Co je to za epizodu?

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *