Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 23.12.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 28.10. – 1.11. 2013

Magdaléna Mynářová

Je tady další týden v Prostřeno a s ním na řadu přichází první hostitelka tohoto týdne paní Magdaléna. V současné době je na mateřské dovolené, ale při té pořád vyučuje angličtinu. Má s manželem malou dcerku a rádi podnikají různé výlety. Do pořadu se přihlásila sama, protože chce vidět, jak probíhá natáčení a líbí se jí komentáře moderátorů. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by za peníze koupila nějakou starožitnost a zbytek by investovala do zateplení domečku. Bohužel její menu na výhru nedosáhlo.

Erika Schullová

Druhou hostitelkou tohoto týdne byla sympatická Erika. Ta studuje na univerzitě obor němčina ve sféře podnikání. Během toho si přivydělává jako servírka a provozní restaurace. Zatím je svobodná, bezdětná a užívá si studentského života. Do pořadu se přihlásila sama a to hlavně ze zvědavosti. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by peníze použila na nějakou pěknou dovolenou. Menu se jí podařilo, ale na výhru nedosáhlo.

Dana Stanovská

V polovině týdne se k vaření dostala hostitelka Dana. Ta má vystudovanou vyšší odbornou školu se zaměřením na cestovní ruch. Před mateřskou dovolenou pracovala v cestovní kanceláři a nyní se živí jako kadeřnice. Do pořadu ji přihlásil manžel a Dana výzvu přijala. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by rodinku vzala na pěknou dovolenou. Menu uvařila dobře, ale body na výhru nestačily.

Jiří Řezáč

Ve čtvrtek se rozhodl předvést své kuchařské dovednosti pan Jiří. Ten je vyučený uzenář a řezník, ale tomuto povolání se v současné době nevěnuje. Pracuje jako živnostník v oboru strojírenství. Do pořadu ho přihlásila jeho známá, která o hostiteli ví, že je skvělý kuchař. Pokud by se mu povedlo vyhrát, tak půlku výhry dal na cestování a zbytek by dal občanům postiženým povodněmi. Jeho menu ale na vítěznou příčku nedosáhlo.

Jan Hub

Posledním hostitelem tohoto týdne byl sympatický Jan. Ten vystudoval střední školu se zaměřením na hotelnictví a turismus. Od té doby vystřídal několik povolání a v současné době se věnuje dětskému táboru, kde pomáhá s organizací a jeho chodem. Do pořadu se přihlásil, protože ho lákalo takovéto neznámo. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak část peněz by dal do dětského tábora a zbytek by padl na cestování. Ostatní soutěžící jeho menu náležitě ocenili a Honza se stal jediným vítězem tohoto týdne.
I tento týden byl nabitý skvělými recepty. Podívejte se na vítězné menu od Jana Huba:

Vítězné menu

Lososový tataráček
Lehká letní polévka
Vepřová panenka
Ovocné fondue

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *