Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 26.09.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 27.5. – 31.5. 2013

Andrea Špičáková

První hostitelkou nového týdne v Prostřeno byla sympatická paní Andrea. Ta stále studuje a občasně chodí na brigády. S manželem měla svatbu loni v létě a mají spolu dvouleté dvojčátka. Do pořadu se přihlásila sama, protože chtěla poznat nové lidí a kuchyně. Kdyby vyhrála, tak by jela s rodinou na dovolenou. Její večer ale na vítěznou příčku nedosáhl.

Silvie Křížová

V úterý se vaření ujala další mladá maminka Silvie, ta přerušila z důvodu těhotenství vysokou školu a teď má krásné dvě malé děti. Do pořadu se hostitelka přihlásila sama, protože ráda vaří a lákavou výhru by chtěla vyhrát. Kdyby se jí to povedlo, tak by za vyhrané peníze zaplatila dluhy. I když její menu nebylo vůbec zlé, tak na výhru nestačilo.

Zdeňka Tlacháčová

V polovině tohoto týdne se vaření ujala paní Zdeňka, která pracuje jako balička v masné výrobě. Žije společně s manželem e jejích třemi dětmi. Sama o sobě tvrdí, že je šťastná a zamilovaná. Do pořadu ji přihlásila kolegyně, která si o hostitelce myslí, že moc dobře vaří. Kdyby Zdeňka vyhrála, tak by peníze použila na rekonstrukci baráčku. Její menu ale na výhru nestačilo.

Marta Kourková

Už se nám pomalinku blíží konec týdne a jako předposlední přichází na řadu sympatická důchodkyně Marta. V současné době chodí občas na brigády a to jako výpomoc do obchodů nebo na úklid. Marta věří, že má léčitelské a věštecké schopnosti. Do pořadu ji přihlásila kamarádka, která k hostitelce někdy zajde na buchty. Menu, které si Marta na svůj večer připravila, se bohužel vítězným nestalo.

František Antonů

Poslední, kdo se konečně dočkal svého vaření je sympatický pan František. Ten pracuje jako dělník a je rozvedený. V současnosti má přítelkyni a je už dědečkem. Do pořadu ho přihlásila jeho nejmladší dcera, která si myslí, že tatínek moc dobře vaří. Což se také potvrdilo, protože František se stal výhercem tohoto týdne. Peníze, které vyhrál, může investovat do svého bydlení, což si přál.

Vítězné menu

Také tento týden byl plný zajímavých receptů. Nejvíce ale soutěžícím chutnalo u pana Františka a ten si připravil toto menu:

Škvarková pomazánka
Vepřový vývar se „strouhánkem“
Segedínský guláš
Prošívaná deka

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *