Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 03.05.2015 in 2 Výherci, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2015, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 27.4. – 1.5. 2015

Beatrice Motalová

Máme tady další týden a na řadu přichází Beatrice. Pětadvacetiletá Bea z Hradce Králové žije s přítelem v moderním bytě a mezi její největší končíky patří hokej a hokejbal. Vystudovala hotelovku a byla také na filozofické fakultě, teď nastupuje do nové práce a bude kontrolovat daňová přiznání. Do Prostřena se prvně přihlásil její přítel, nakonec se ale nemohl zúčastnit a přenechal místo své partnerce. Dobře udělal, Bea zvolila dobré čtyřchodové menu a podělila se o výhru.

Kateřina Stehlíková

Druhá hostitelka týdne pocází z Vysokého Mýta, vaří ale v Prardubicích, kde žije se svým přítelem a ještě s jendém párem na studentském bytě. Kateřině je totiž teprve 20 let a je nejmladší hostitelkou týdne. V kuchyni si však počíná na výbornou. Studentka chemicko-technologické fakulty připraví skvělé menu s hráškovým krémem nebo domácí vafličkou, pobaví i zábavou a podělí se o výhru. I proto může něco přispět sestře a zbytek si uložit na auto.

Petra Kohoutková

Je tady polovina týdne a to je příležitost pro čtyřiadvacetiletou Petru, která studovala střední školu, tu však nedodělala a vyučila se prodavačkou. V současné době pracuje ve sportovním obchodě v Pardubicích. Pánové, je nezadaná! Žije s maminkou v bytě 3+1 v Lázních Bohdaneč,. Ale nijak nestrádá. Má ráda zábavu a život si užívá plnými doušky. Do Prostřena se přihlásila sama, pořad totiž s mámou často sleduje. Kdyby vyhrála, jela by na dovolenou, k tomu jí ale chyběl jediný bod.

Anna Munzarová

Týden se blíží ke konci. Ještě ale zbývají dvě soutěžící. První z nich je nejstarší hostitelka tohoto týdne, čtyřiapadesátiletá Anna, která si své hosty pozve do pěkného rekonstruovaného bytu 3+kk v Jaroměři. Je rozvedená, žije sama, ale má přítele. Má jen základní vzdělání a náročnou práci. V noci dělá přadlenu, ráno pak obsluhuje v kantýně. Do Prostřena se přihlásila sama a za výhru si chtěla zajet na dovolenou. Dostala ale nejméně bodů ze všech.

Věra Ženožičková

Je tady pátek, konec týdne a závěrečný díl Prostřena. V hlavní roli je dvaatřicetiletá Věra z Hronova, která žije v moderním baráčku 6+1, ve kterém má rozlehlou zahradu a party stan. Miluje sport, posilování a běhání, vystudovala pedagogickou školu a v současné době pořádá kurzy s finanční tématikou. Dříve do Prostřena přihlásila přítele a ten jí to nyní vrátil. Výhru by věnovala právě jemu, avšak nedosáhla na ni.

Vítězné menu – Beatrice Motalová a Kateřina Stehlíková

Tento týden nemáme jednu, ale hned dvě vítězky, které vařily ihned v pondělí a úterý. Co si připravily?

Beatrice Motalová

Paštika s brusinkovým přelivem a domácími banketkami
Zeleninová polévka s parmezánem a česnekovými krutonky
Vepřová panenka na bylinkách s bramborovo-hráškovým pyré a pečenou zeleninou
Větrník, kremrole a kávička

Kateřina Stehlíková

Grilované duo sýrů se salátkem
Hráškový krém s krutonky
Krkovička na bylinkách a schovaná brambůrka
Domácí vaflička se zmrzlinou a horkým překvapením

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *