Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 01.11.2014 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 27.10. – 31.10. 2014

Anna Čápová

První hostitelkou nového týdne v pořadu Prostřeno, byla Anna. Ta je dva roky vdaná, ale děti s manželem zatím nemají, ale plánují. Momentálně si společně pořídili kočku, o kterou se starají. Hostitelka pracovala jako servírka a barmanka, momentálně je nezaměstnaná. O to více, by se jí výhra z pořadu hodila. Její menu, ale nezískala dostatečný počet bodů na to, aby zůstalo na první příčce.

Sandra Kočí

V úterý se k plotně postavila sympatická Sandra. Ta je velmi aktivní a mladou ženou. Společně s přítelem rádi cestují a to především na kole. Sandra vyrůstala v Praze, kde ji vychovávala maminka s přítelem a prarodiče. Hostitelka pracuje jako prodavačka ve výtvarných potřebách. Sandra uvařila velmi chutně, ale na výhru to bohužel nestačilo.

Peter Golas

Je tady polovina týdne a s tou se k vaření dostává pan Peter. Ten je vyučený zedník. Za prací ale vyrazil do České republiky, kde pracuje jako noční ostraha nádraží. Peter zde také žije se svou přítelkyní, se kterou je již 6 let a seznámili se přes internet. Občas také jezdí na Slovensko za svou rodinou. Jeho menu ale na výherní pozici nedosáhlo.

Tomáš Barán

Ve čtvrtek se k vaření dostal další muž tohoto týdne, tentokrát konkrétně Tomáš. Ten pracuje pro reklamní agentury na volné noze a také jako PR. Hostitel je už nějakou dobu zadaný a žije se svýim přítelem a pejskem, kterého si vztali z útulku. Tomáš svou účast v Prostřenu bere jako jednu velkou show, a proto se nebal si pozvat na pomoc paní na úklid. Jeho menu bylo ale luxusní a stalo se vítězným.

Matouš Rumler

Tak a je tady pátek a s ním na řadu přichází poslední vaření tohoto soutěžního týdne. Matouš má za sebou střední školu a nyní studuje vysokou školu zdravotní. Momentálně pracuje ve vojenské nemocnici jako zdravotní asistent. Žije v bytě společně se svou přítelkyní, se kterou pracují ve stejné nemocnici. Matoušovo menu bylo velmi chutné, ale bohužel na první příčku nedosáhlo.

Vítězné menu – Tomáš Barán

Ani tento týden jste nebyli ochuzeni o skvělé pokrmy a recepty. Podívejte se společně s námi na to vítězné.

Viva la Italia
Francouzská hovězí polévka
Medailonky s hříbkovým přelivem
Italské tiramisu

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *