Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 13.02.2014 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 27.1. – 31.1. 2014

Eva Benešová

První hostitelkou, která odstartovala nový týden v pořadu Prostřeno, byla paní Eva. Ta je vyučená kadeřnice s maturitou a její práce ji velmi baví. Je zatím svobodná, bezdětná a takhle je spokojená. Do pořadu ji přihlásila její sestra a hostitelka výzvu přijala. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze použila na zútulnění svého bytu. Bohužel její menu nebylo výherním, i když bylo velmi chutné.

Petra Kochmanová

Jako druhá se u plotny předvedla sympatická Petra. Ta za svůj život vystřídala několik zaměstnání, ale v současné době je nezaměstnaná. Je vdaná za o třináct let staršího partnera, se kterým má sedmiletého syna. Do pořadu se přihlásila sama. Stala se jednou z výherkyň tohoto týdne a tak může vyhrané peníze přidat do rodinného rozpočtu.

Klára Píšová

V polovině týdne se k vaření dostala Klára. Ta studuje pedagogickou fakultu na Karlově univerzitě a zároveň učí na druhém stupni základní školy. Hostitelka je svobodná, ale zadaná. S přítelem žijí už přes rok ve společné domácnosti. Do pořadu ji přihlásil její přítel, který si myslí, že hostitelka skvěle vaří. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze dala na dovolenou a dovybavení bytu. Její menu se ale vítězným nestalo.

Zuzana Vávrová

Předposlední hostitelkou, která si vyzkoušela vaření před televizními kamerami, byla sympatická Zuzana. Ta je vyučená kadeřnice a práce je jejím velkým koníčkem. Pracuje v salónu v centru Prahy. Má asi šest let přítele, ale děti zatím nemají. Do pořadu se přihlásila sama, protože chtěla vidět, jak natáčení probíhá. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by hned odjela za teplem. Její menu ale zůstalo těsně za první příčkou.

Aneta Krejčí

Jako poslední se k vaření dostala sympatická Aneta. Ta pracovala jako servírka a referentka a v současné době je na mateřské dovolené. Je vdaná a společně s manželem mají dva syny. Do pořadu se přihlásila sama, protože pořád něco kuchtí. Uvařila velmi dobře a stala se druhou vítězkou tohoto týdne. Za vyhrané peníze vezme své blízké na dovolenou.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *