Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 21.10.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 23.8. – 30.8. 2013

Petra Vaňková

Nový týden v Prostřeno začal u sympatické paní Petry, která byla jedinou ženou tohoto týdne. Své hosty si pozvala do svého útulného bytu. Hostitelka pracuje jako masérka a to i ukázala hostům ve své zábavě. Do pořadu ji přihlásil manžel, a i když ze začátku nebyla nadšená, tak nakonec výzvu přijala. V pondělí se snažila pro výhru udělat maximum, ale i přesto to na vytouženou výhru nestačilo.

Michal Suvák

Druhým, kdo se chytil pomyslné vařečky, byl největší jedlík tohoto týdne sympatický a usměvavý Michal. Ten je zatím bezdětný, ale má osmnáctiletou přítelkyni. Má vystudovanou střední pedagogickou školu a nyní se živí jako záchranář. Do pořadu se Michal přihlásil sám, protože rád jí a zajímalo ho, co všechno dokážou jeho chuťové pohárky pozřít. Kdyby vyhrál, tak by si peníze pořádně užil a rozhodně by někam vyrazil. Jeho menu se ale vítězným nestalo.

Jaroslav Soumar

V polovině týdne se dostala řada na vaření na sympatického Jaroslava, který pracuje jako dělník u jedné stavební firmy. V současnosti žije se svou přítelkyní v bytě 1+1. Jaroslav už má i desetiletou dceru z předchozího vztahu, na kterou je moc pyšný. Do pořadu se přihlásil kvůli tomu, že zde už vařil jeho bratr a tak to zkusil také. Jeho pokus vyhrát vítěznou sumu ovšem nevyšel.

Luboš Oláh

Ve čtvrtek se k vaření dostal energický pan Luboš. Ten dosáhl základního vzdělání a momentálně je v invalidním důchodě po operaci kyčle. Spolu s manželkou mají pět dětí a k tomu ještě tři v pěstounské péči. Do pořadu ho přihlásila jeho dcera. Kdyby se Lubošovi podařilo vyhrát, tak by vzal rodinu na dovolenou, nebo by peníze investoval do už probíhající rekonstrukce v bytě. Hostiteli se vyhrát podařilo a tak si může tyto plány s radostí splnit.

Lukáš Válek

Posledním hostitelem, který mohl ukázat své kuchařské dovednosti, byl sympatický Lukáš. Ten v současné době pracuje jako provozní music clubu, což ho velmi baví. Hostitel je šťastně zasnoubený a s partnerkou si velmi dobře rozumí. Do pořadu ho přihlásila jeho budoucí švagrová, a kdyby se mu podařilo vyhrát, tak by dovybavil byt. Bohužel mu body na výhru nestačily.

Vítězné menu

Tento týden se stal vítězem Luboš Oláh, který si připravil toto menu:

Holubky na zelném listu s maryklou
Hovězí vývar s řezankami
Pišot se sýrovou omáčkou
Domácí štrúdl se šlehačkou

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *