Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 31.05.2014 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 26.5. – 30.5. 2014

Kateřina Vaculová

S dalším týdnem je tady další Prostřeno a hned na úvod šance pro Kateřinu. Ta je v současné době na mateřské dovolené, po vystudování hotelové školy pracovala jako kosmetička. Dnes je matkou dvou dětí. Žije s manželem u rodičů v Buchlovicích, ráda cestuje a užívá si života. Chtěla zažít něco nového a taky manželovi dokázat, že jeho maminka není jediný, kdo vaří dobře. Za výhru chtěla manželovi koupit kola na auto, výbavu do mocnosti a dovolenou v Normandii.

Lenka Katrusáková

Po Kateřině se k plotně postavila Lenka. Hostitelka ze Vsetína je stejně jako úvodní hostitelka na mateřské dovolené a také ráda s manželem cestuje. A taky se stará o hady, pavouky a rybičky, které mají doma. Do Prostřeno se původně přihlásil její manžel, ten si to ale nakonec rozmyslel a šanci dostala Lenka. Svým menu o čtyřech chodech chtěla rodině vyvařit dovolenou.

Jiřina Soskolová

Prostřeno se ze Vsetína přesunulo do Bystřice pod Hostýnem, kde bydlí svobodná maminka Jiřina. Ta to nemá v životě lehké, je sama a navíc bez práce. Dříve se živila jako cukrářka a prodavačka a zřejmě i proto se prohlásila do Prostřeno. Taky potřebuje investovat do bydlení a nakoupit něco rodině jako vděk za to, co pro ni dělá. A jelikož je soutěživá a otevřená novým výzvám, neváhala a postavila se k televizní plotně.

Martin Tobolík

Kroměříž patří mezi nejkrásnější místa České republiky. A ve čtvrtek se stalo také dějištěm Prostřeno. V hlavní roli byl hostitel Martin, vyučený kuchař. Tomuto povolání se ale nikdy nevěnoval, pracuje totiž v gumárenském průmyslu. S manželkou si zrekonstruoval byt a společně se synem žijí spokojený život. Přihlásil se sám, rád zkouší nové věci a zároveň je vášnivý rybář, a tak by případnou výhru investoval do člunu na rybaření. A taky by si s rodinou zajel na dovolenou.

Tomáš Zoubek

Na závěr týdne se vaření ujal Tomáš. Sportovní a soutěživý hostitel si pozval ostatní účastníky soutěže do svého bytu v Luhačovicích, kde uvařil čtyřbodové menu. Proč se sám přihlásil do Prostřeno? Rád vaří, chtěl si zkusit, jaké to je být v televizi a taky pomýšlel na výhru. Za tu by udělal pořádnou oslavu a taky si chtěl nakoupit nábytek.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *