Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 07.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2012, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 26.11. – 30.11. 2012

Také poslední listopadový týden nechybělo na obrazovkách televize Prima Prostřeno. A opět nabídlo spoustu zajímavých receptů. V týdnu mezi 26. a 30. listopadem se nakonec zrodili i dva vítězové.

Jiří Meluzín

Prvním hostitelem nového týdne byl sympatický Jiří. Ten pracuje jako obchodní manager pro jednu telefonickou společnost, ale ještě předtím vystřídal mnoho povolání. Jiří žije sám a mezi jeho nejbližší patří jeho maminka, sestra a několik přátel. Hostitel bydlí sám v ne moc zařízeném bytě, kde například jeho ložnice připomíná vězeňskou celu. Do pořadu ho přihlásila jeho kamarádka a případnou výhru by právě investoval do nového zařízení v bytě. Pro své hosty si zvolil náročné menu s pěti chody, ale i přes jeho složitost na vítězné body nedosáhlo.

Kateřina Pelouchová

Jako další si roli amatérského kuchaře chtěla vyzkoušet mladá Kateřina, která studuje střední zdravotní školu. Ta už bydlí sama ve dvoupokojovém bytě. Mezi její záliby patří aerobic, tanec a ráda chodí do posilovny. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chtěla vyzkoušet vaření před televizními kamerami, a vidět jak natáčení probíhá. Taky chtěla vědět, jestli je dobrá kuchařka a za případnou výhru by si koupila něco do bytu a odjela by do zahraničí. Pro své hosty si připravila jednoduché čtyřchodové menu, které sice hostům chutnalo, ale nijak je nenadchlo. Proto se toto menu nestalo vítězným.

Pavel Solař

Tak a je tu půlka týdne a k vaření se dostává Pavel, který pracuje jako zkušební technik. Ten je rozvedený a z manželství má dvě děti, nyní má přítelkyni, se kterou ale nežije. Hostitel je pořádný kutil a tak taky vypadal jeho byt, o všechno se tam postaral vlastníma rukama. Do pořadu se přihlásil sám, protože to bere jako výzvu. Kdyby vyhrál, tak by si peníze uložil na účet a zbytek by rozdal chudým. Pro své hosty si Pavel připravil tříchodové menu, které skrývalo tajemné názvy, pod kterými si soutěžící ani neodhadli tipnout, co to je. Ale ani toto menu hostitele nepřivedlo k výhře.

Petra Zárubová

Pomalu se blíží konec týdne a s ním přichází předposlední soutěžící, paní Petra. Ta je nyní na mateřské dovolené. Tato energická žena žije se svým partnerem, dvěma dětmi a mnoha zvířátky v malém, ale útulném bytě. Do pořadu ji přihlásil její partner, protože si myslí, že Petra umí dobře vařit. A ona to také svým hostů předvedla. Připravila si pro ně menu, které se skládalo ze čtyř chodů, ve kterém nechyběla ani taková klasika jako je španělský ptáček. Hostům chutnalo, a proto ji ocenili vítězným počtem bodů. Hostitelka tak bude moci se svou rodinou odjet na vytoužený relax.

Barbora Poláková

Tak a je tu pátek a k vaření se dostává poslední hostitelka Barbora. Ta je svobodná, ale má přítele a nyní pracuje v call centru. V lednu se však chystá práci změnit a nastupuje na základní školu a přitom si bude dodělávat vysokou. Do pořadu se Barbora přihlásila sama, protože v životě ráda zkouší nové věci. Její menu o čtyř chodech hostům chutnalo, a proto se stala druhou vítězkou tohoto týdne. Za výhru si může splnit své přání a vzít přítele do Alp.

Vítězné menu

Jak se to někdy stane, Prostřeno nepozná jen jednoho vítěze. A tento týden nastal nyní, výhru si mezi sebe rozdělili dva poslední hostitelky – Petra a Barbora. Čím si výhru vyvařily?

Petra Zárubová

Zběsilí šneci
Hovězí vývar s játrovými knedlíčky, domácí nudle
Španělský ptáček
Koláč podle mamky Kamči

Barbora Poláková

Pečené slaninové rolky
Krémová česnečka
Hovězí maso s bramborovou kaší
Jemná pěna z bílé čokolády

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *