Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 30.04.2016 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2016, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 25.4. – 29.4. 2016

Prostřeno nás tento týden zavede do Jihočeského kraje. Do akce jdou dva pánové a dvě dámy a opět se máme na co těšit. Nebudou chybět skvělé recepty, ale také zábava a napětí.

Jan Štěpka – 29 bodů

Týden odstartoval u nejmladšího soutěžícího Jana. Jak se ukázalo, věk není v Prostřenu žádnou překážkou a prodejce ojetých automobilů, který byl nejmladším soutěžícím týdne, to dotáhl k vítězství. Jan, který je velkým pohodářem, má hodně koníčků. Kromě vaření je také dobrovolným hasičem a věnuje se myslivosti. V pořadu dokonce vykuchal kapra. Rád by zkusil opravdu všechno, a tak se přihlásil i do Prostřena. Za výhru uspořádal párty pro kamarády a pak se vydal na zaslouženou dovolenou.

Veronika Kučerová – 23 bodů

V úterý se postavila k plotně vyučená prodavačka Veronika, která v současné době pracuje kousek za hranicemi. V Rakousku hlavně z finančních důvodů uklízí v desénovém hotelu. Vtipná, komunikativní a zábavná soutěžící se do Prostřena přihlásila sama a spontánně. Chtěla totiž vyzkoušet něco nového. Ráda podniká výlety, ale také o sobě říká, že je tvrdohlavá. Její večer byl trošku zmatený, ale také zábavný. Za výhru by uspořádala oslavu, na vítězství ale její menu nestačilo.

Simona Šváchová – 23 bodů

V polovině týdne se Prostřeno přesunulo do Českých Budějovic, kde už čekala soutěžící Simona. Absolventka obchodní akademie má s manželem malý obchod zaměřený na svatební dekorace a žije v bytě 2+kk. Je společenská, má ráda smích, ale také je tvrdohlavá a především soutěživá. Proto se přihlásila i do Prostřena, které brala jako velkou výzvu. Část výhry by dala do výbavy obchodu a něco by procestovala. Snažila se, ale ne všechno bylo dokonalé a na výhru nedosáhla.

Jana Timková – 22 bodů

Předposlední večer se dala do práce Jana, která byla rovněž z Českých Budějovic. Vyučená prodavačka je v částečném invalidním důchodu, a proto pracuje v chráněné dílně. Uzavřená a tolerantní soutěžící má čtyři syny a pět vnoučat. Chtěla zkusit něco nového, vyzkoušet si vaření před kamerou a zajímalo ji, jak to celé zvládne. Proto se přihlásila do Prostřena, na vysněný nový sporák si ale nevydělala.

Petr Vopelka – 22 bodů

To nejlepší na konec? Petr byl sice zábavný, připravil si želví závody a večer u něj se povedl, na výhru ale nestačil. Soutěžící z Hluboké u Borovan, který dělá popeláře, má doma řadu exotických zvířat. Chová i klokana, agamu, nosála nebo lamu. Rád zkouší nové věci, chtěl vařit před kamerou, a tak se sám přihlásil do Prostřena. Rád by si vydělal na vybavení rozestaveného domu. Na výhru ale nedosáhl.

Vítězné menu Jana Štěpky

Každý se snažil, všichni dělali, co mohli, o vítězi se ale rozhodlo už první den. Nejlepší čtyřbodové menu připravil pondělní a zároveň nejmladší soutěžící týdne Honza.

Kančí paštika s brusinkami
Brokolicová polévka se smetanou a opečenými krutony
Vepřová panenka s hříbkovou omáčkou a šťouchanými bramborami
Cheesecake s malinovým přelivem a bazalkovým cukrem

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *