Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 09.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 25.3. – 29.3. 2013

I s dalším týdnem přišlo Prostřeno. A i nyní v něm měly převahu ženy. Jediným pánem byl Ladislav, který se celou dobu staral o zábavu. A o tu nouzi nebylo, stejně tak o povedené recepty.

Nicola Plesníková

První hostitelkou nového týdne v soutěži byla sympatická a mladičká Nicola. Ta studuje bakalářské studium a zároveň již bydlí se svým přítelem v malém bytě 1+kk. Do pořadu ji přihlásil její přítel. Dobře totiž ví, že Nicola má Prostřeno ráda a taky mu vždy od ní moc chutná. Pokud by se jí poštěstilo vyhrát, tak by penízky odložila na účet a nechala je na život ve Francii, který za rok plánuje. Bohužel si tento sen musí splnit jinou cestou, protože body, kterých dosáhla, na výhru nestačily.

Renata Buzková

Druhý den se vaření ujala sympatická paní Renata, která je už sice v důchodu, ale vůbec na to nevypadá. Hostitelka žije se svým manželem, se kterým je již 43 let, v prvním patře rodinné vily. Jejich největším společným koníčkem je hudba a jejich jezevčík. Do pořadu ji přihlásil manžel, protože si myslí, že je skvělá kuchařka. Své menu inspirovala francouzskou kuchyní, kterou miluje. Hostům moc chutnalo, akorát se jim občas zdálo, že je to méně dochucené. A někde dokonce našli chloupky od pejska. Body, které si za své menu vyvařila, bohužel na první místo nestačily.

Lucie Heráková

V polovině týdne se chytla vařečky i sympatická paní Lucie, která pracuje jako zdravotní sestřička v soukromé ordinaci. Společně s manželem a dvanáctiletou dcerou bydlí v bytě 3+1. Do pořadu se přihlásila sama, protože rodina, přátelé a také šéfová její jídlo chválí. Lucie udělala moc dobře, že se přihlásila, protože všem její menu natolik chutnalo, že se dostala na první příčku a odnesla si hlavní výhru. Tu podle jejích slov utratí za sebe a svou rodinu.

Pavla Machová

Pomalinku se nám blíží konec týdne a s ním na řadu přichází předposlední hostitelka Pavla. Ta pracuje jako kadeřnice v jednom pražském salónu. Pavla je svobodná a ráda využívá titul slečna, lichotí jí to. Do pořadu ji přihlásili její kamarádi, kteří si myslí, že moc dobře vaří a zároveň umí pobavit své hosty. Za případnou výhru by si pronajala roubenku na samotě a pozvala by tam kamarády. Bohužel se jí tento sen nesplní hned, protože první příčku neobsadila.

Ladislav Radványi

Posledním hostitelem, který se v pátek konečně dočkal svého vaření, byl sympatický pan Ladislav. Ten se během týdne stal v téhle partě skvělým bavičem. Pan Láďa v minulosti pracoval jako řidič, ale nyní je v důchodku. Společně s manželkou vychovali čtyři děti a dvě jsou s nimi ještě doma. Hostitel se do pořadu přihlásil sám. Chtěl vědět, jestli jeho jídlo bude chutnat i někomu jinému, než jenom jeho rodině. Za případnou výhru by zrekonstruoval byt. Body ale nebyly vysoké, tak bohužel na vytouženou výhru nedosáhl.

Vítězné menu

Výherní menu se zrodilo v polovině týdne. To se k vaření dostala sympatická kuchařka Lucie, která vsadila na menu o čtyřech chodech. Podívejte se, co obnášelo:

Zeleninové překvapení
Cibulačka
Panenská roláda
Sladká tečka

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *