Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 29.03.2014 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 24.3. – 28.3. 2014

Hana Wágnerová

Nový týden v pořadu Prostřeno odstartovala Hanka. Ta studuje na vysoké škole magisterský obor. Při tom si přivydělává jako lektorka počítačů, doučuje středoškolské nebo vysokoškolské studenty nebo brigádničí na poště. Je svobodná, ale má přítele. Do pořadu se přihlásila sama, protože chtěla propagovat bezlepkovou dietu, což se jí také povedlo. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by koupila nové tapety do koupelny a jela někam s přítelem na víkend. Bohužel její menu nedosáhlo na první příčku.

Vít Gorej

V úterý se k vaření dostala sympatický Vít. Ten studuje magisterský obor na vysoké škole. Žije v pronajatém bytě se svou přítelkyní a spolubydlící. Do pořadu se přihlásil sám. Bylo to prý hlavně ze zvědavosti, ale nepopírá, že pro něj byla velkým lákadlem výhra. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by přítelkyni zaplatil prodloužení vlasů. Jeho menu ale nevyhrálo.

Michal Červinka

Je tady polovina týdne a s ní na řadu přichází pan Michal. Ten pracoval jako provozní a číšník, ale v současné době se živí jako finanční poradce. Bydlí v domě svých rodičů, kde má k dispozici několik pokojů a společnou kuchyň. Má přítelkyní, ale nebydlí spolu. Michal se do pořadu přihlásil sám, protože je soutěživý a sám si o sobě myslí, že umí dobře vařit. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by peníze investoval do bydlení. Jeho menu ale bohužel nevyhrálo.

Martin Koumal

Ve čtvrtek se k vaření dostal Martin. Ten má maturitu, pracoval jako specialista ve skladovém hospodářství, ale nyní je bohužel bez práce. Hostitel je nezadaný a nemá ani žádné závazky. Do soutěže se Michal přihlásil sám, a kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by si peníze nechal na běžný život, protože je bez práce, ale nezapomněl by na své přátelé a udělal by pro ně nějakou oslavu. Jeho menu ale na první místo nedosáhlo.

Daniel Kordula

V pátek předvedl své kuchařské dovednosti Daniel. Ten pracoval jako elektrikář, ale po revoluci odjel do Ameriky. Tam se seznámil se svou ženou, Mexičankou a zůstal tam 15 let. Hostitel má dvě dcery a ty byl tím důvodem, proč se vrátil zpět. Společně se svou rodinou žijí v domečku, který mají v pronájmu, ale chtějí ho odkoupit. Uvařil skvěle a odnesl si tento týden jako jediný výhru. Vyhrané peníze použije na odkoupení domečku.
Tento týden zde byla přehlídka skvělých jídel a receptů. Podívejte se na výherní menu od pana Daniela Kordula.

Vítězné menu

Uzená žebra
Bruschetta
Selátko na grilu
Créme Caramel

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *