Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 30.11.2014 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 24.11. – 28.11. 2014

Silvie Würfelová

Tak a je tady další týden a s ním Prostřeno zahajuje devětadvacetiletý Silvie. Ta žije sama ve svém bytě, přiznala ale, že má o přítele. Do pořadu se přihlásila sama, jednou by totiž chtěla mít svou vlastní kulinářskou show a chtěla si vyzkoušet, zda vaří jako Zdeněk Pohlreich. Ten podle ní vaří na osm bodů, ona sama na devět. Realita ale byla jiná.

Lukáš Vaněček

Úterý, druhý den týdne, a s ním se do akce dostal pětadvacetiletý Lukáš. Ten pozval ostatní soutěžící do malého bytu, ve kterém si chtěl připravit typické slapské menu se zelňačkou či bramborákem. Do Prostřena se Lukáš, který si přivydělává jako hodinový manžel, přihlásil sám, chtěl si totiž vyzkoušet něco nového a sám sobě dokázat, že umí vařit pro cizí lidi. A samozřejmě, taky mu jde o výhru. Na tu ale nedosáhl.

Michaela Adamcová

V polovině týdne se k vaření dostala sympatická gynekoložka, sedmadvacetiletá a těhotná Míša. Ta pochází ze Slovenska, s manželem ale žije v Česku. Mají rádi cestování, lyžují a jezdí na kolečkových bruslích. Hodně ráda má svou práci. Do Prostřena se přihlásila, aby poznala nové lidi a získala nové zkušenosti. Její čtyřbodové menu se jí povedlo.

Martina Nedojedlá

Předposlední den patřil amatérské kuchařce Martině. Ta je rozvedená a má dvě děti, se kterými se snaží trávit veškerý volný čas. Neměla lehký život, ale právě její děti ji ženou kupředu. Šestatřicetiletý hostitelka má ráda jednoduchá jídla, na své menu ale zařadila poměrně náročné chody a ingredience jako kaki-hruškové caprese či polévku z holoubat. Na výhru ji to ale nestačilo.

Vlasta Bambušková

Když soutěžící v pátek mířili k Vlastě, nevěděli, zda bude vařit ona nebo její sestra Lucie. Nakonec se Vlasta uzdravila a připravila pro soutěžící čtyřbodové menu. Šestadvacetiletá Vlasta žije ve Frýdku – Místku a v současné době vykonává povolání účetní. Do Prostřena se přihlásila sama, chtěla zkusit něco nového a část z případné výhry věnovat nemocnici. Taky plánovala dovolenou. Vítězství si ale nevyvařila.

Vítězné menu – Michaela Adamcová

I tento týden byl plný zajímavých nápadů. V kuchyni si nejlépe vedla středeční hostitelka Michaela Adamcová. Co uvařila?
Šunkové závitky, anglický rostbíf
Zeleninová polévka s drožďovými knedlíčky
Krůtí špalíčky ve slaninovém kabátku
Čokoládový fondant s malinovým přelivem

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *