Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 28.05.2016 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2016, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 23.5. – 27.5. 2016

Je tady další týden a s ním i nové Prostřeno. To tentokrát zavítalo do Plzeňského kraje a přivítalo čtyři ženy a jednoho muže. Ten byl nakonec nejúspěšnější.

Pavla Karpíšková – 26 bodů

Týden začal v pondělí u Pavly z Vejprnic, ve kterých starostuje její táta. Studentka Západočeské univerzity bydlí s mámou a sestrou a věnuje se předškolní pedagogice. Do Prostřena ji přihlásila její sestra, aby si vyzkoušela něco nového. Nemá totiž ráda stereotyp. Pavla, která se umí vyšponovat k velkým výkonům, ukázala, že se v kuchyni dokáže ohánět a vyvařila si 26 bodů.

Sabina Štruncová – 24 bodů

Další soutěžící a další studentka. V úterý se prostíralo u Sabiny v Kyšicích. Středoškolačka Sabina je komunikativní, upřímná, ale také rázná. Do Prostřena se přihlásila sama, aby si vyzkoušela pořad na vlastní kůži. Chtěla taky poznat nové lidi, jenže s jedním z nich – s Mirkou, si vůbec nesedla. Mirka kritizovala, co to šlo, Sabina z toho byla nervózní a nedokázala se přes kritiku přenést. I proto získala jen 24 bodů, což jí na rekonstrukci domu nestačí.

Miroslava Pelcová – 26 bodů

Také třetí soutěžící týdne je něžného pohlaví. Ve středu vařila největší kritička Miroslava, která se do Prostřena přihlásila sama. Důvod? Chtěla potkat nové lidi a ověřit si, zda k ní budou upřímní. To ona byla, avšak někdy až moc. Mirka je na mateřské dovolené, má tři malé holčičky a zrovna se rozvádí. I přesto měla čas na vaření a body vyrovnala Pavlu z pondělka. Na rodinnou dovolenou to ale nestačilo.

Petr Hála – 34 bodů

Kdo vaří lépe, ženy nebo muži? Tento týden to jediný mužský soutěžící všem dámám natřel a suverénně vyhrál. Petr připravil samé pochoutky a tím si své soupeřky rychle získal. Vyučený malíř pokojů, který pracuje jako vedoucí obchodu ve svatební firmě, je kutil k pohledání. Má rád adrenalin, ale i klid a rád rybaří. Věděl, že umí vařit, ale do Prostřena se nepřihlásil. Udělala to za něj jeho kamarádka a zvolila skvěle. Petr jí za to chce vzít na dovolenou.

Jarmila Skalická – 26 bodů

Poslední soutěžící týdne je Jarmila, která vystudovala církevní střední školu a už několik let pracuje jako montážní dělnice. Amatérská kuchařka z Kožlan má velkou rodinu a také je přátelská, upřímná a pravdomluvná. Večer u soutěžící, kterou k přihlášce inspirovala kamarádka, byl vydařený a příjemný. Jarmila si nevedla zle, na výhru ale nedosáhla a kamarádku tak na dovolenou nevezme.

Vítězné menu

Jeden hostitel a čtyři hostitelky. Petr si s ženskou konkurencí poradil hravě a vyhrál 50 tisíc korun. Čím si je vyvařil?

Zeleninový salát s kuřecím prsíčkem plněným sušenými rajčaty, bazalkou a sýrem, pečivo
Pikantní polévka
Kachní prsíčka s žampionovým ragú na bílém víně, brambory s mrkví zapečené v sušené šunce
Chia pudink s ovocem a zakysanou smetanou

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *