Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 06.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2012, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 22.10. – 26.10. 2012

V týdnu od 22. do 26. říjny měly v Prostřeno mírnou převahu ženy, byly tři oproti dvěma mužům. Společně se všichni amatérští kuchaři ze Slezska postarali o zajímavou podívanou plnou nápaditých receptů.

Pavel Dohnal

Prvním hostitelem tohoto týdne se stal sympatický zedník Pavel. Ten žije se svou přítelkyní a jejím dítětem v bytě, který rekonstruuje svýma vlastníma rukama. Do pořadu ho přihlásil jeho budoucí švagr. Pavel se prvního vaření zhostil s pořádnou vervou, hostům chutnalo a na první den si vyvařil slibný počet bodů, ale i přesto to na výhru nestačilo.

Silvie Konečná – V

První ženou, která se v tomto týdnu ujala vaření, byla Silvie, která je momentálně na mateřské dovolené. Před ní pracovala jako servírka a později jako prodavačka. Jejím přáním, kdyby vyhrála, by bylo investovat peníze do bydlení v rodinném domě. Díky jejímu poctivému čtyřchodovému menu si toto přání může splnit, protože se stala vítězkou.

Andrea Viktorová

Středečního vaření se zhostila usměvavá a optimistická Andrea. Ta pracuje jako flóristka a to dokonce ve svém vlastním obchůdku. Hostitelka pořad Prostřeno sleduje od prvního dílu jeho vysílání a rodinou se nechala vyhecovat a přihlásila se. Andrea se pustila do vaření a udělala chutné menu o čtyřech chodech, které soutěžícím chutnalo, ale i tak na výhru nedosáhlo.

Aneta Czaniecká

Nejmladší hostitelkou tohoto týdne byla svobodná, ale zadaná bankéřka Aneta. Ta žije se svým přítelem v bytě 2+1. Do soutěže ji přihlásil její přítel a ona výzvu s radostí přijala a ukázala celému Česku, jak se u nich doma vaří. Případnou výhru by buď investovala do bytu, nebo by splatila půjčku, kterou má. Aneta své menu situovala více do zahraničí, ale i tak to soutěžící neoslovilo natolik, aby se toto menu stalo výherním.

Pavel Gelnar – V

Tak i poslední soutěžící se dočkal svého vaření, hostitelem pátečního Prostřena byl sympatický stavbyvedoucí Pavel. Toho do Prostřena přihlásila jeho dcera a on tuto výzvu nemohl nepřijmout. Svou dceru chce hlavně potěšit tím, že se zúčastní. Jeho menu bylo čtyřchodové a hlavní chod obsahoval divočinu. Soutěžícím natolik chutnalo, že se stal druhým vítězem a svou výhru může použít na dokončení zahrady nebo na malou dovolenou.

Vítězné menu

V tomto týdnu se vítězná prémie dělila. Nejvíce hostům chutnalo u Silvie a také na konci týdne u Pavla. Podívejte se, co si pro své hosty připravili.

Silvie

Plněná palačinka s kuřecím masem
Rychlá zeleninová polévka s domácím strouháním
Pečené kuřecí stehno na kyselém zelí
Domácí medový zákusek

Pavel

Lovecký toast
Hovězí vývar s noky, domácí nudle
Kančí maso, šípková omáčka
Sloní slza, čerstvé ovoce

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *