Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 27.04.2015 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2015, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 20.4. – 25.4. 2015

Monika Zbavitelová

Máme tady další týden a Prostřeno pokračuje. Tentokrát se přesunulo do Moravskoslezského kraje, konkrétně k devětadvacetileté Monice. Ta má dvě děti a je na mateřské dovolené, předtím pracovala v bance a v pojišťovnictví. Monika z Havířova žije s přítelem v bytě 3+1. Do Prostřena se chtěla přihlásit dlouho, ale odvážila se k tomu až teď. Důvod byl jasný – výhra.

Adina Šimičková Bálková

Úterý patří osmadvacetileté soutěžící z Ostravy s netradičním jménem – Adina. Osmadvacetiletá hostitelka je na mateřské dovolené, má vystudovanou střední pedagogickou školu a pracovala jako učitelka na základní škole. Adina je pozitivní soutěžící, které vyznává moderní gastronomii. I když má mírnou formu celiakie, její menu bylo opravdu lahodné a získalo velký počet bodů.

Denisa Vajdová

V polovině týdne se k plotně postaví Denisa. Té je teprve třiadvacet let a v současné době studuje na Slezské univerzitě v Karviné. Zadaná hostitelka své hosty pozve do otcova bytu v Havířově. Denisa je nervózní, a byla už dlouho před Prostřenem, proto nakoupila pět kilo panenky a neustále dokola grilovala. Jak to zvládne naostro? Do soutěže se přihlásila sama, za výhru by jela s přítelem k moři. V těžké konkurenci ale neuspěla.

Iveta Vargová Kasíková

Ve čtvrtek se vařilo u Ivety. Padesátiletá soutěžící strávila polovinu života v Itálii, kde byla dvakrát vdaná. Na Apeninském poloostrově má také čtyři děti. Teď má třetího manžela, se kterým žije v Petřvaldě a pracuje jako ošetřovatelka. Iveta se přihlásila sama, má totiž ráda výzvy. A taky chtěla porovnat, jak se vaří u nás a jak v Itálii. Nebylo překvapením, když si připravila italské menu. Na výhru jí to ale nestačilo.

Martin Bekárek

Je tady pátek a to je šance pro jediného hostitele tohoto týdne Martina. Třiadvacetiletý soutěžící z Frýdku-Místku si dámský kolektiv přál a je rád, že se mu přání splnilo. Martin studuje vysokou školu a při tom si přivydělává jako administrativní pracovník na jazykové školy. Taky dělá promotéra. Je prý workoholik a stále bydlí u rodičů. Jeho kamarádi mu často chválí jeho jídla, a proto se rozhodl přihlásit do Prostřena. Jendou by rád zažil tandemový seskok, na ten si ale bude muset vydělat jinde. V soutěži totiž nevyhrál.

Vítězné menu – Adina Šimičková Bálková

Nejlépe uvařila Adina z Ostravy a zaslouženě vyhrála. Podívejte si, co si připravila.

Paštika v máslovém kabátku, cibulový chléb
Batátový krém
Pečené kachní stehýnko na hruškách a bílém víně s červeným zelím, karlovarský knedlík
Zimní cheesecake

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *