Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 25.10.2014 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 20.10. – 24.10. 2014

Alena Kratochvílová

První hostitelkou, která odstartovala nový týden v pořadu Prostřeno, byla sympatická Alena. Ta je vyučená cukrářka, ale touto profesí se nikdy neživila, pracovala jako servírka v různých restauracích či kavárnách. V současné době je na mateřské dovolené se svou dcerkou. Do pořadu se přihlásila sama, protože si o sobě myslí, že umí dobře vařit. Její menu bylo chutné, ale na výherní příčku nedosáhlo.

Bohdan Vícena

Jediným mužem tohoto týdne byla pan Bohdan. Ten do roku 2011 pracoval jako profesionální voják. V současné době podniká a má svou vlastní autoškolu. Bohdan je rozvedený, z předešlého manželství má dvě děti, ale s nimi se vůbec nestýká. Momentálně žije se svou přítelkyní. Do pořadu se přihlásil sám, protože si chtěl vyzkoušet, zda dobře uvaří pro své soupeře. Vaření se teprve věnuje čtyři roky a umí asi 10 jídel. Jeho menu bylo velmi chutné a ostatní soutěžící mile překvapilo, na výhru však nedosáhlo.

Olga Arbanová

Uprostřed týdne se k vaření dostala sympatická Olga. Ta celý svůj život pracovala jako dělnice a mistrová v jedné firmě, kde se šily boty. Pak ale Olga prodělala vážnější operaci a nyní je v invalidním důchodě. I tak si ale přivydělává brigádně, chodí uklízet do hotelu. Do Prostřena se přihlásila sama, protože ráda pořad sleduje. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze použila na dovolenou. Její menu se ale na vítěznou příčku nevyšplhalo.

Alena Filípková

Je tady čtvrtek a s ním se na řadu dostává další soutěžící tohoto týdne, paní Alena. Ta celý svůj život pracovala jako vedoucí ve skladu s vínem a sklepní mistrová. Nyní už je paní Alena v důchodě. I tak se ale věnuje svým koníčkům. Hostitelka miluje houbaření a vede i mykologický klub. Své hosty si pozvala k sobě na chalupu, kde žije se svým přítelem. Její menu bylo velmi chutné, a proto zaslouženě vyhrálo. Za vyhrané peníze si hostitelka pořídí vysněnou novou kuchyň.

Jana Liebelová

Poslední hostitelkou, která mohla ukázat, jak se v kuchyni umí otáčet, byla paní Jana. Ta už je v důchodovém věku, ale vůbec se na to necítí. Hostitelka podniká v designu bytových osvětlení. Jana žije spokojený rodinný život společně s manželem, dětmi a už i vnoučaty. Ráda se svou rodinou vyrazí na různé dovolené. Hostitelka uvařila chutné jídlo, které má už roky prověřené. Na první místo se ale toto menu nedostalo.

Vítězné menu – Alena Filípková

Ani tento týden jste nebyli ochuzeni o skvělé recepty. Podívejte se na výherní menu od paní Aleny.
Sýrová roláda
Domácí slepičí vývar
Králík z vlastního chovu
Palačinky se smetanou

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *