Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 13.02.2014 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 20.1. – 24.1.2014

Pavel Kilián

Prvním, kdo odstartoval nový týden v pořadu Prostřeno, byl sympatický Pavel. Ten se vyučil jako zedník, ale v současné době pracuje jako operátor výroby. Je svobodný a bezdětný. Bydlí v bytě společně se svou babičkou, o kterou se i stará. Do pořadu se přihlásil sám, protože chtěl poznat nové lidi a jejich kulinářské dovednosti. Menu se mu nepovedlo podle jeho představ, ostatním moc nechutnalo, a proto se nedostal na výherní příčku.

Sylvie Stojková

V úterý se k vaření dostala nejmladší účastnice tohoto týdne Sylvie. Ta pracovala na různých brigádách v Itálii. Má také italského přítele, který je o patnáct let starší. V současné době je nezaměstnaná, ale chtěla by si udělat kadeřnický kurz. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chtěla vyzkoušet, jaké to je vařit před televizními kamerami. Její italské menu chutnalo a tak se stala první vítězkou tohoto týdne. Za výhru vezme přítele na nějakou pěknou dovolenou.

Eva Závodníková

V polovině týdne se k vaření dostala sympatická Eva. Ta je dvojnásobnou maminkou, a společně s přítelem žijí v rodinném domě. Hostitelka je v současné době nezaměstnaná, občas chodí brigádně vypomáhat do baru. Do pořadu ji přihlásil přítel, aniž by o tom věděla. Výzvu přijala. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by rodinu vzala na dovolenou. Její menu bylo chutné, a proto se stala druhou vítězkou tohoto týdne.

Radim Blaško

Ve čtvrtek své kulinářské dovednosti předvedl Radim. Ten se vyučil jako číšník a barman, ale nikdy se tím neživil. Nyní pracuje jako catheringový manažer. Žije společně s přítelem a jejich pejskem. Do pořadu ho přihlásil přítel, a kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by jeli s přítelem na dovolenou, kterou podle jeho slov potřebují oba jako sůl. Radim se stal třetím a posledním vítězem tohoto týdne.

Libor Červínek

V pátek se vaření ujal poslední hostitel Libor. Ten vystudoval průmyslovou školu chemickou, poté započal studium na vysoké škole, což časem přerušil. Nyní pracuje jako obchodní zástupce. Je svobodný, ale zadaný. Sám sebe považuje za životního kariéristu. Do pořadu se přihlásil sám na popud své přítelkyně. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by své blízké obdaroval hezkými dárky. Jeho menu, ale moc ostatní nenadchlo a tak se neumístilo na prvním místě.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *