Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 07.06.2014 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 2.6. – 6.6. 2014

Kristýna Švarcová

Nový týden odstartovala Kristýna. Ta pracovala jako masérka v rehabilitačním zařízení. Nyní je na rodičovské dovolené. Do pořadu se hostitelka přihlásila sama, protože je soutěživá a ráda poznává nové jídla. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by celé rodině koupila letenky do Kanady. Vyhrát se jí ale bohužel nepovedlo.

Olga Martínková

V úterý se k vaření dostala paní Olga. Ta celý svůj život pracovala jako prodavačka, převážně v obchodních domech s oblečením. Nyní si užívá zaslouženého důchodu a odpočinku. Přihlásila se sama, aby si ověřila své dovednosti a poznala nové chutě. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by si peníze odložila na horší časy.

Carmen Valášková

Tak a je tady polovina týdne a s ním se k vaření dostává sympatická Carmen. Ta pracuje v obchodě s golfovým oblečením. Má pejska a i nového přítele. Do pořadu se přihlásila sama, protože Prostřeno miluje a chtěla si zkusit, zda by její jídlo ostatním chutnalo. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze investovala do krásné dovolené, tetování a nákupu tabletu. I přesto, že její menu bylo chutné, tak se na první příčku nevyšplhalo.

Marek Jeryje

Ve čtvrtek se na řadu dostal jediný muž tohoto týdne Marek. Ten vystudoval střední školu a pracuje jako OSVČ v oblasti IT, což je ale pro něho spíše přivýdělek. Hostitel je totiž v invalidním důchodu s roztroušenou sklerózou. Do pořadu se Marek přihlásil sám, protože si myslí, že má ostatním co předvést. Vyhrané peníze by se mu velmi hodily, ale bohužel se nestal vítězem tohoto týdne.

Lenka Fečová

Poslední hostitelkou tohoto týdne je čtyřnásobná maminka Lenka. Ta pracuje jako pokojská na studentských kolejích. Do pořadu ji přihlásil její mladší syn, protože jídlo od maminky mu vždycky moc chutná. Lenčin syn moc věděl, co dělá, protože právě ona se stala jedinou vítězkou tohoto týdne. Vyhrané peníze investuje hostitelka do rekonstrukce kuchyně.

Vítězné menu

Ani tento týden nechyběla přehlídka velmi chutných jídel. Podívejte se z čeho se skládalo vítězné menu Lenky Fečové.
Plněná taštička, zelenina
Slepičí vývar s domácím drobením
Kubánské congri
Jablečný dezert se šlehačkou

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *