Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 07.05.2016 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2016, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 2.5. – 6.5. 2016

Tento týden nás soutěžící Prostřena pozvou do Prahy. Opět si připraví řadu skvělých receptů, překvapení a také zajímavý úkol týdne – molekulární gastronomii.

Adéla Hornyaková – 26 bodů

Úvodní hostitelkou týdne je přátelská a klidná Adéla. Ta studovala gymnázium se zaměřením na medicínu, ale nedostudovala, protože odešla na mateřskou dovolenou. Toto období jí ale skončilo a nyní se chystá do práce – nastoupí jako operátorka. Byla zvědavá, zda a jak Prostřeno zvládne, a tak se přihlásila do soutěže. Dělala, co mohla, dobře vařila a bavila společnost. Případné peníze by chtěla investovat do bytu, na výhru ale nakonec nedosáhla.

Lukáš Beňo – 32 bodů

V úterý se stalo něco, co Prostřeno snad ještě nepamatuje. Adéla a Veronika se totiž jaksi nedostavily, zabloudily, k Lukášovi nedošly včas a přišly až na polévku. Hostitel se však nenechal rozrušit a připravil dobré menu i zábavu. Konzultant v poradenství jedné poradenské agentury pochází z Příbrami a do Prahy se přestěhoval loni. V současné době žije v karlínském bytu o rozloze 2+1. Prostřeno ho dlouho lákalo, ale sám nenašel odvahu přihlásit se. A tak to za něj udělala jeho kolegyně a dobře udělala. Lukáš si vyvařil 32 bodů a peníze může využít na cestování.

Veronika Vargová – 28 bodů

V polovině týdne se k plotně postavila snaživá Veronika. Společenská a přátelská soutěžící vystudovala obchodní školu a ráda by pracovala v sociální oblasti. Ale i když prošla několika povoláními a pracovala třeba jako chůva, je v současné době bez práce. Verča žije s partnerem a z minulého vztahu má jedenáctiletou dceru. I s ní ráda sleduje Prostřeno, a tak se jednoho dne rozhodla, že si ho vyzkouší na vlastní kůži. A taky je soutěživá. Vedla si docela dobře, na peníze, které chtěla použít na domácnost a stomatologii, ale nedosáhla.

Michal Schwägerl – 26 bodů

Předposlední den se Prostřeno přestěhovalo k vyučenému truhlářovi, který podniká v oboru bezpečnosti a ostrahy, Michalovi. Majitel vlastní firmy, který se vždy snaží být fair play, se do pořadu přihlásil sám. Milovník sportu a posilovny byl zvědavý a těšil se, až pozná nové lidi a zjistí na vlastní kůži, jaké je natáčení Prostřena. Večer u něj byl zábavný, připravil chutné a hutné menu, na výhru, kterou by vložil do rodinného rozpočtu, ale nedosáhl.

Adam Hübsch – 26 bodů

Je tady konec týdne. Ten se ale nepovedl tak, jak si Adam přál. Nejmladší soutěžící, který studuje šestileté gymnázium, se snažil, co to šlo, ale ne vše mu vyšlo podle představ. Komunikativní extrovert se jednoho dne vyhecoval s kamarádkou a oba se přihlásili do Prostřena. Za výhru si chtěl pořídit vlastní auto, 26 bodů mu na něj ale nestačilo.

Vítězné menu – Lukáš Beňo

Je za námi další týden, ve kterém měli tentokrát převahu pánové. A jeden z nich se také dočkal vítězství. Soutěžící označili za nejlepší menu to Lukášovo a udělali z něj šampiona Prostřena. Čím je okouzlil?

Tatráček z lososa
Cibulačka po francouzsku
Pečené batáty s flank steakem a žampionovým přelivem
Jahodové překvapení s bublinkami

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *