Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 08.03.2015 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2015, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 2.3. – 6.3. 2015

Zita Jíchová

Máme tady březen, pro nás se ale nic nemění a Prostřeno pokračuje. Nový týden načala sympatická pětačtyřicetiletá Zita, která vykonává povolání vedoucí prodeje v prodejně s nábytkem. Zita má čtyři děti, přičemž nejstarší a nejmladší od sebe dělí 17 let. Do Prostřena se přihlásila sama, byla zvědavá, zajímalo ji, jak to celé probíhá. Za případnou výhru by každému z rodiny něco koupila.

Tereza Vytisková

V úterý připravila hostinu pětadvacetiletá Tereza. Svobodná a bezdětná finanční účetní bydlí s kamarádkou v garsonce, proto hosty pozvala do bytu svých rodičů. Optimistická soutěžící se do Prostřena přihlásila sama, byla zvědavá, chtěla si zavařit před kamerou a zjisti ,co všechno ej s tím spojené. Za případnou výhru by jela na dovolenou, rajský krém ani špenátová roláda ale na výhru nestačily.

Michal Hruška

Středeční hostitel Michal to nebude mít jednoduché. Je totiž jediným mužským soutěžícím tohoto týdne ve společnosti čtyř žen. Po studiu odešel pracovat do Německa, teď je operátorem kovacích linek a robotizovaných pracovišť. Je jednou rozvedený a v současné době má přítelkyni, se kterou však nebydlí. Ostatní soutěžící pozval malého bytu, ve kterém si připravil čtyřchodové menu s cibulačkou či kachními prsíčky. Ačkoliv menu vypadalo zajímavě, vítězným se nestalo.

Nikola Petáková

Předposlední hostitelkou týdne byla čtyřiadvacetiletá Nikola, která nabízí zajímavý životní příběh. I když se narodila v Česku, dlouhých 16 let žila s mamkou v Řecku. I proto nebylo překvapením, když vsadila na řecké menu. Matka Nikoly v Řecku zůstala, ona se ale vrátila domů a nyní je na mateřské dovolené. Je však sama. Nikola ráda vaří, čehož si všimla kamarádka a přihlásila ji do soutěže. Kdyby se jí povedlo vyhrát, se synem by jela do Řecka. Na tuto cestu si ale bude muset vydělat jinde.

Štěpánka Hrnčířová

Tento týden vyvrcholil u dvaačtyřicetileté Štěpánky. Asistentka majitele firmy a finanční poradkyně žije s manželem, z minulého manželství má dvě dospělé děti a doma jim dělají společnost psi s kočkou. Flegmatická a upřímná hostitelka má ráda seriály, ale také vaření. Těšila se na nové lidi, jídla a zábavu. Snažila se, na výhru ale nedosáhla.

Vítězné menu

Snažili se všichni, od pondělka už se ale prakticky nemuselo vařit. Právě v pondělí se totiž „zrodilo“ Zitino vítězné menu. Co uvařila?
Těstovinový salát se zeleninou a kuřecím masem
Hovězí vývar s nudlemi a masem
Kachní stehno, červené zelí, houskový a bramborový knedlík
Žravé řezy

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *