Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 07.02.2015 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2015, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 2.2. – 6.2. 2015

Jiří Vosátka

Prvním hostitelem nového týdne byl osmadvacetiletý Jiří. Ten pracoval jako řidič, obchodní zástupce a nyní se pohybuje v oblasti marketingu. Dámy, pozor, je svobodný a nemá děti. Do Prostřena se přihlásil sám s jasným cílem, chtěl vyhrát. Pokud by vyhrál, umořil by nějaké dluhy, něco by použil na auto, domácnost a něco by si taky uspořil. Vaření má rád, výhru ale nevyvařil.

Petra Fiedlerová

V úterý se do kuchyně postavila Petra. Ta měla zajímavé povolání, byla letuška, teď je ale kvůli hromadnému propouštění bez práce. Díky tomu ale měla čas přihlásit se do Prostřena. Soutěžící si pozvala do bytu v Mostě, kde žije se svým přítelem. Petra má ráda adrenalin, poznává nové lidi a ráda zkouší nová jídla. A samozřejmě chtěla také vyhrát, a tak se přihlásila do Prostřena. To se jí povedlo, získala nejvyšší počet bodů a zvítězila.

Svitlana Ivanyková

Ve středu vařila Svitlana. Že vám její jméno nepřijde české? Ano, máte pravdu. Svitlana je z Ukrajiny, do Česka se přistěhovala společně s manželem, se kterým už nežije, a se třemi dětmi, které jsou již dospělé. Pracovala jako pomocná síla v jídelně obchodního domu, teď je prodavačkou, a také ráda vaří. Co je ale zajímavé, nemá ledničku a potraviny má na balkóně. Kdyby vyhrála, pomohla by matce a sestře na Ukrajině. Snažila se, leč marně.

Jan Hůda

V tomto týdnu soutěžili i dva muži. Tím druhým byl čtvrteční hostitel Jan. Třiadvacetiletý vývojář webů ve firmě má svou práci natolik rád, že kvůli ní ukončil studium. Třiadvacetiletý Honza je svobodný a bydlí sám. Ve svém bytě také uspořádal Prostřeno hostinu. A proč se do ní přihlásil? Doma totiž soutěžící často kritizuje, a tak si chtěl vyzkoušet, jaké to je na vlastní kůži. No a popravdě moc neobstál a získal nejnižší bodový počet z celého týdne.

Karolína Mikolášová

Závěrečnou hostitelkou týdne byla zároveň nejmladší soutěžící – dvacetiletá Karolína. Ta vystudovala střední pedagogickou fakultu a v současné době pracuje jako učitelka v mateřské škole. S přítelem žije v rodinném domě v Roudnici nad Labem ještě společně s pejskem. A pokud vám je její přítel povědomý, tak se nepletete. Sám totiž v Prostřenu vařil. Zároveň Karolínu překvapil a přihlásil do soutěže. Ona ale na výhru těsně nedosáhla.

Vítězné menu

Také tento týden byl plný zajímavých receptů. O výhru se přetahovala Karolína s Petrou, která nakonec získala o bod víc. Co si přirpavila?
Grilovaný tataráček s červenou cibulí
Polévka z dýně Hokkaidó s chilli, kokosem a kari
Biftek ze pštrosa v kořeněné marinádě, šťouchané brambory se slaninou a cibulkou
Jahodový cheesecake

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *