Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 23.12.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 2.12.- 6.12. 2013

Jan Zálužský

Prvním, kdo odstartoval nový týden v Prostřeno, byl Jan. Ten studuje vysokou školu a k tomu zároveň pracuje jako DJ. Společně s přítelkyní bydlí ve studentském bytě. Do pořadu se přihlásil hlavně z hecu a také kvůli lákavé výhře. Pokud by se mu povedlo vyhrát, tak by peníze použil na cestu do zahraničí. Bohužel se ale vítězem nestal.

Miroslav Sieber

Jediným Slovákem tohoto týdne byl sympatický pan Miroslav. Ten nyní pracuje jako vedoucí jedné firmy. S bývalou manželkou má osmiletou dceru, kterou má hrozně rád. Nyní žije se svou snoubenkou. Do pořadu se přihlásil sám, protože to je pro něj výzva a chce ji stoprocentně zvládnout. To se mu také povedlo, protože se stal jediným vítězem tohoto týdne. Vyhrané peníze daruje rodičům, které je moc potřebují.

Lenka Valášková

V polovině týdne se vaření ujala paní Lenka. Ta vystřídala několik zaměstnání a nyní podniká v oblasti úklidových služeb. Společně s manželem mají dvě děti. Do pořadu se přihlásila sama, protože chtěla ochutnat nové pokrmy. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by vzala rodinu na dovolenou a koupila by dětem něco pěkného. Na výhru to ale bohužel nestačilo.

Michael Oborný

Ve čtvrtek se vaření ujal sympatiký Michael. Ten v současné době pracuje jako trenér. Je svobodný a chce žít svůj život smysluplně. Miluje svoji rodinu a přátelé. Do pořadu ho přihlásila kamarádka, která si myslí, že hostitel dobře vaří. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by udělal oslavu pro přátelé a peníze rozdělil mezi rodinu. Jeho menu se ale vítězným nestalo.

Martin Plas

Posledním, kdo mohl ukázat své kuchařské dovednosti, byl vegetarián Martin. Ten pracuje jako sexuologický terapeut a kouč, masér, tantrický masér a učitel. Má své vlastní studio. Miluje vaření, a proto se do pořadu přihlásil. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by si zaplatil školu a koupil novou kuchyň do bytu, kde žije společně s přítelkyní.

Vítězné menu

I tento týden jste mohli shlédnout kupu skvělých receptů. Nejlepší menu, ale vytvořil Miroslav Sieber. Zde se na něj můžete podívat.
Hádzaný šalát
Tajomný měšec
Pipi ale italiana
Bebe sen

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *