Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 24.05.2014 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 19.5. – 23.5. 2014

Elena Hamouzová

První hostitelkou tohoto týdne byla paní Helena. Ta vystudovala pedagogickou školu a toto povolání se jí stalo osudné. Učitelka a vychovatelka má zajímavý osud. Původem je Slovenka, dvacet let ale žila v Praze. Pak rok pracovala ve Skotsku a v současnosti žije s manželem ve Velvarech. Proč se přihlásila do Prostřeno? Jen tak, z recese, a taky, aby mohla investovat do nového pokoje, kde by měla ráda krb.

Kristýna Magrlová

V úterý se k plotně postavila další hostitelka, tentokrát mladá a sympatická Kristýna. Ta je původem z Opavy, studovala ale Karlovu Univerzitu a s přítelem žije v Berouně. Lákalo jí zkusit, jaké to je vařit v takovém pořadu. A tak se přihlásila do Prostřeno. Kristýna, kterou láká práce advokátky, chtěla za případnou výhru pozvat rodiče na večeři. Lákala jí i dovolená. Nejlepší ale nebyla.

Gabriela Judasová

Grafik pro média, grafička v reklamním oddělení realitní kanceláře, recepční v advokátní kanceláři. Takovou pracovní kariérou si prošla paní Gabriela, která se ujala vaření v polovině týdne. I když se většinu času věnuje práci, má čas i na vaření, které jí baví. A proto jí kamarádka přihlásila do pořadu. Za případnou výhru by nakoupila novou výbavu do kuchyně a jela by na dovolenou, na vítězství ale její čtyřbodové menu nestačilo.

Lenka Kodonová

Předposlední den se kuchařkou stala Lenka. Ta po vystudování vysoké školy pracuje v e-shopu s dárkovými dorty. Ovšem ne ledajakými. Jsou to totiž dorty z ručníků. Společně s matkou, bratrem a přítelem žije Lenka v rodinném domku, do pořadu se ale přihlásila sama. Chtěla zažít něco nového, nejvíc jí ale lákala výhra. Ta by se jí totiž hodila na svatbu. A plán vyšel, Lenčino menu získalo nejvíc bodů ze všech.

Tereza Nedorostová

Na konec týdne si roli kuchařky vyzkoušela Tereza. Svobodná hostitelka, která žije s otcem v jednom z kladenských bytů, podniká v bazaru. Ráda čte, nejen knihy, ale i v lidech. A taky ráda vaří. Proto se přihlásila do Prostřeno a věřila, že si pomůže vyvařit peníze na umoření dluhů. Její menu se ale vítězným nestalo.

Vítězné menu

Z vítězství se radovala čtvrteční hostitelka Lenka. Čím ostatní tolik uchvátila? Připravila si pro ně následující menu o čtyřech chodech.
Listový salát s pancettou a parmazánem
Krémová hrášková polévka
Hovězí burger se slaninou
Cheesecake s ovocným přelivem

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *