Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 07.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2012, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 19.11 – 23.11. 2012

Ani mezi 19. a 23. listopadem nebyli fanoušci Prostřena o nic ochuzeni. Pětice soutěžících si opět připravila velmi zajímavé a nápadité recepty.

Anna Prouzová

První odvážnou hostitelkou tohoto týdne se stala mladičká Anna, která už pět let žije v dětském domově. Osud se s ní nemazlil a připravil ji o maminku a následně i o babičku, která se o ni starala. I přes tyto životní nástrahy hostitelka studuje vysokou školu, má přítele a o víkendech je u své sestry. Anička si pro své hosty přichystala tříchodové menu, které hosty sice neurazilo, ale ani nenadchlo, a proto hostitelka nedosáhla vysokého počtu bodů.

Renáta Mašková

Dalším kdo se ujal kuchařského umění před televizními kamerami, byla mladá maminka Renáta. Ta žije se svým manželem a malou dcerkou ve dvougeneračním domečku. Hostitelka je nyní na mateřské dovolené a podle ní žiji s manželem normální život. Do pořadu Prostřeno se přihlásila z pouhé zvědavosti a za případnou výhru by si koupila ledničku a potom něco pro sebe a dcerku. Renáta zvolila menu o čtyřech chodech, kde nechyběl ani všemi oblíbený štrúdl z domácího listového těsta. Hostitelka sice nedostala malý počet bodů, ale i tak to na vítězství nestačilo.

Václav Holub

V polovině týdne se dostal k vaření sebevědomý Václav, který je majitelem jedné italské restaurace. Sám je ale jen kuchař amatér a ve své restauraci nevaří. Do pořadu ho přihlásila jeho kamarádka a za případnou výhru by si koupil nové lustry do svého zrekonstruovaného bytu v Humpolci. Jeho čtyřchodové menu zářilo luxusem, protihráčkám sliboval, že u něj zažijí gastronomický koncert. Ten sice byl, ale ostatním to nebylo po chuti, možná i tím, jak se hostitel před nimi prezentoval a také zde zahrála roli taktika. Proto si Václav odnesl nejmenší počet bodů z celého týdne.

Jana Zezuláková

Pomalinku se blíží konec týdne a s ním předposlední hostitelka Jana. Ta studuje pedagogický obor na vysoké škole, na magisterské studium. Při škole pracuje jako vychovatelka ve školní družině, žije v domácnosti s rodiči, babičkou a sestrou. Do pořadu se Jana přihlásila sama, aby viděla, jaké to je vařit před kamerou, poznala domácnosti a charaktery ostatních soutěžících. Hostitelka udělala menu dokonce o pěti chodech, kde jako tečku přidala domácí větrník na cestu. I když hostům moc chutnalo, na vítěznou příčku nedosáhla.

Radka Nováková

Poslední soutěžící tohoto týdne se stala sympatická paní Radka, která je momentálně na mateřské dovolené se svýma dvěma dcerami. Ty jsou však hodně hyperaktivní a dávají jí hodně zabrat. Do pořadu se přihlásila sama, protože ji lákalo vidět, jak probíhá natáčení, má ráda adrenalin a láká ji výhra. Za tu by si koupila nové vybavení do bytu. Do svého menu zařadila Radka i medovník, se kterým je velmi hodně práce. Soutěžící však náročné menu ocenili vysokým počtem bodů, a proto si hostitelka vysloužila výhru.

Vítězné menu

Jak se ukázalo, až v pátek se zrodila vítězka další prostřena. Čím ostatní tolik oslnila?

Šopský salát
Radčin kuřecí vývar
Panenka s opékaným bramborem
Medovník

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *