Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 25.01.2015 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2015, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 19.1. – 23.1. 2015

Miroslav Skaloš

Není pravidlem, aby se v Prostřenu sešli čtyři hostitelé a jen jedna žena. Přesně tento týden, úvodní roku 2015, se to ale přihodilo. Jako první se vaření ujal Miroslav, který pochází ze Slovenska a v Česku žije 13 let společně se ženou a dvěma dětmi. Miroslav pracuje jako programátor, má rád sport a zábavu. Vystudovaného strojaře a bývalého policistu přihlásil jeho syn, Mirek se ničemu nebránil a postavil se výzvě vstříc. V kuchyni se snažil, po svém se vypořádal i s úkolem týdne vdolky, na více než 17 bodů ale nestačil.

Peter Abel

Jako druhý se k vaření dostal třiatřicetiletý Slovák Peter, který žije v Česku a pracuje jako číšník v luxusní restauraci. Luxus má rád, což se promítlo i do jeho vkusné domácnosti. Úterní hostitel sice žije v malém, ale zato v útulném bytě se zimní zahradou. Svobodný, ale zadaný Peter rád vaří pro hosty, což si vyzkoušel i v Prostřenu. Pro ostatní soutěžící si připravil zajímavé a lákavé menu o čtyřech chodech

Irena Milisdorferová

Tento týden byla v Prostřenu jediná žena. Pětačtyřicetiletá rozvedená Irena, která má tři děti, se ujala vlády v kuchyni ve středu. Irena má zkušenosti z televize, často do ní chodí jako kompars. Taky má ráda sport či cestování. Osm let žije v Praze a tam si pozvala i své hosty. Ráda by si zajela na dovolenou, na což by jí peníze z případné výhry pomohly. Irena ale na výhru nedosáhla.

Václav Bureš

Ve čtvrtek se postavil do kuchyně pětadvacetiletý Václav, který byl nejmladším hostitelem tohoto týdne. Současný asistent prodeje má ke gastronomii blízko, studoval hotelovou školu, pracoval jako číšník, barman či provozní. Teď všechny zkušenosti využil Prostřenu. Václav má rád moderní kuchyni, naopak nevaří s dochucovadly. Od 18 let žije společně s přítelem v Praze. Do bytu, kam si hosty pozval, se přistěhovali asi před dvěma měsíci. Říká o sobě, že je tvrdohlavý a má rád detaily. Leč se snažil, jak mohl, na výhru nedosáhl.

Pavel Růžička

Týden končí tak, jak začal. V kuchyni tedy opět vládne muž. Tentokrát je to třiačtyřicetiletý Pavel Růžička, elektromechanik, který v současné době podniká. Do Prostřena přihlásil svou mladší manželku, ona ale odmítla a tak to vzal Pavel na sebe. Má tři děti, dvě z předchozího manželství a mezi své záliby řadí létání. Dokonce má i své letadlo. V kuchyni ale neuletí. Naopak, čtyřchodové menu se mu povedlo na výbornou a stalo se vítězným.

Vítězné menu

Šampionem týdne se stal páteční hostitel Pavel Růžička. Čím zabodoval?

Plněné baby stehýnko Israel
Kulajda se zastřeným vejcem
Hovězí na víně
Koláčky

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *