Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 09.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 18.3. – 22.3. 2013

Jelikož se v sobotu 23.3. konala soutěž Česká Miss, rozhodly se tvůrci pořadu zorganizovat pravý „missí“ týden. Během něj vařilo pět krásných žen, které v minulých letech v této soutěži uspěly.

Jitka Nováčková

První hostitelkou týdne plného krásy byla sympatická Jitka Nováčková. Ta se v roce 2011 stala Českou Miss. V té době ještě studovala gymnázium, v současné době ještě ve studiích pokračuje, živí se ale jako modelka. Optimistická Jitka, která je přátelská a společenská, kromě vaření má také ráda humor a tak si taky celý týden náležitě užila. Její večer se odehrál v bytě kamarádky a proběhl ve velmi příjemném duchu.

Tereza Fajksová

Úterní hostitelka Tereza prorazila v Miss v loňském roce, kdy se stala Miss Earth. Mladá, sympatická a veselá hostitelka od mládí ráda sportuje, jak ale ukázala v Prostřenu, velmi dobře také vaří. V bytě své kamarádky uvařila ostatním menu o čtyřech chodech, které se hodně dotýkalo francouzské kuchyně. Rovněž její večer byl příjemný, veselý a nevídaně akční.

Tereza Chlebovská

Pokud předešlé dva dny byly náramně veselé, tak se středeční hostina u Terezy Chlebovské v obrovské výbuchy smíchu. Loňská Česká Miss kromě skvělého jídla totiž vymyslela i parádní zábavu a to ve formě velmi netradiční hry, při které ostatním skoro tekly slzy. Tereza o sobě říká, že je cholerická, výbušná i náladová, ale zároveň také sebekritická, pracovitá i ambiciózní. To prokázala také v kuchyni, kde připravila jako amatérská kuchařka velmi dobré čtyřbodové menu.

Linda Bartošová

Předposlední hostitelkou týdne plného krásných slečen byla loňská Česká Miss World. Jedna z reportérek TopStar magazínu miluje práci v televizi, velmi ráda ale také vaří. Tvrdohlavá a společenská Linda vsadila na thajskou kuchyni a ostatním snad z těla vypálila všechny bacily. Nicméně její tříchodové menu bylo velmi dobré a jako její předchozí kolegyně sklidila úspěch.

Hana Věrná

Říká se, že to nejlepší má přijít až na konec. A to také platilo v tomto týdnu Prostřena. V pátek se vaření ujala II. Vicemiss České republiky a Miss Nej hlas za rok 2009. Hanka zároveň získala titul I. Vícemiss na světové soutěži krásy Miss Supranational. Blonďatá hostitelka v současné době pracuje jako produkční a modelingu se věnuje jen příležitostně. Je společenská, ale také ambiciózní a tvrdohlavá a vyznačuje se svým smyslem pro humor. Za své dokonalé čtyřbodové menu si vyvařila první místo a odnesla si zájezd k moři.

Vítězné menu

I když první čtyři hostitelky předvedly, že mezi jejich speciality kromě modelingu patří i vaření, vítězná kuchařka se zrodila až v pátek. Podívejte se, čím Hanka ostatní okouzlila.

Lehký salátek s kuřecím masem
Špenátová polévka
Gratinované brambory s panenkou
Tiramisu, Creme Brulée, Panna Cotta

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *