Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 07.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 18.2. – 22.2. 2013

Čtyři ženy a jeden muž, takové bylo složení Prostřena pro tento týden. Zajímavá parta lidí opět předvedla spoustu kulinářského umění.

Hana Eliášová

První soutěžící nového týdne se stala sympatická Hanka, která je maminkou tří dětí. Její život ale není jednoduchý, protože ji opustil manžel a nechal ji s dětmi samotnou. Přesto je Hanka stále usměvavá. Ve volné chvíli ráda něco podniká se svými dcerkami, samozřejmě, že když to finanční situace dovolí. Do pořadu ji přihlásila dcera, protože si myslí, že maminka dobře vaří a za případnou výhru by si pořídily novou televizi. Hostitelčino menu ostatním chutnalo, ale bohužel nedostala tolik bodů, aby to stačilo na výhru.

Jindřich Hanzlíček

Jediným hostitelem mužského pohlaví tohoto týdne byl trošku prostořeký pan Jindřich, který se přes počáteční nesympatie od ostatních soutěžících propracoval ve velmi zábavného člověka. Jindřich pracuje jako obchodní zástupce v potravinářském oboru. Hostitel má z předchozího manželství dceru a v současnosti žije s druhou manželkou na venkově, kde má velmi blízko k přírodě a zvířatům, které má moc rád. Má dokonce malé hospodářství. Do pořadu se přihlásil sám, protože si myslí, že je v něm celkově málo mužů. Své kolegyně překvapil náročným pětichodovým menu, ale přesto si nevyvařil dostatečný počet bodů.

Šárka Papšíková

V polovině týdne mohla své kulinářské dovednosti předvést sympatická maminka na mateřské dovolené, která má další miminko na cestě. Šárka dříve pracovala jako kosmetička. Své hosty pozvala do svého nově zrekonstruovaného domečku, kde jí spoustu věcí vyrobil její manžel, tak jako jejich kuchyňskou linku, na kterou je Šárka hrdá. Přihlásil jí také do Prostřena a ona souhlasila, protože má ráda výzvy. A tato ji nakonec přinesla i vítězství. Její menu všem natolik chutnalo, že si za výhru může pořídit výbavičku pro miminko.

Barbora Kadlecová

Nejmladší soutěžící tohoto týdne byla Barbora, která už v tomto věku má dlouhodobého přítele a společně také bydlí. Hosty ale pozvala do domu svých rodičů. Barbora v současnosti studuje na univerzitě v Pardubicích obor německý jazyk pro hospodářskou praxi a zároveň si přivydělává jako barmanka. Do pořadu se přihlásila sama, protože by se ráda naučila nové recepty a poznala nové lidi. V jejím menu ostatní nejvíce zaujal dezert, na který si dokonce vyžádali i recept. Za případnou výhru by odjela na zimní dovolenou a část by možná odložila na svatbu. Její menu ale nedostalo tolik bodů, kolik na výhru potřebovalo.

Jiřina Kučerová

Poslední páteční hostitelkou se stala sympatická paní Jiřina, která je vyučená kožešnice. Její největší radostí je její rodina a také je už trojnásobnou babičkou. Do pořadu Prostřeno ji přihlásila její kamarádka a sousedka zároveň. Jiřina bydlí v bytě 4+1 a ráda by byt zrekonstruovala. Na to by mohla pomoci případná výhra v pořadu. Bohužel její menu o čtyřech chodech hosty nenadchlo natolik, aby se mohlo stát vítězným.

Vítězné menu

Vyrovnaný týden byl plný zajímavých receptů. Ty nejlepší ale vyvařila středeční hostitelka Šárka Papšíková. Co ostatní tolik zaujalo?

Předkrm Šárky
Vepřová panenka s rajčaty
Lehká pěna s ovocem

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *