Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 23.12.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 18.11. – 22.11. 2013

Michal Jankovský

Prvním hostitelem nového týdne v Prostřeno byl sympatický Michal. Ten nyní pracuje jako software developer. Před rokem se s přítelkyní přestěhovali do vlastního bytu. Do pořadu se přihlásil sám, protože chtěl dokázat, že na to má. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by peníze investoval do bytu. Hostitel uvařil sice skvěle, ale na výhru to nestačilo.

Alena Turková

V úterý se k vaření dostala paní Alena. Ta za svůj život vystřídala několik zaměstnání. Je už 35 let rozvedená, má dvě dospělé děti a je taky hrdou babičkou. Do pořadu se přihlásila sama a to proto, že se jí moc líbí. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by jela do lázní a zbytek peněz by dala vnoučatům. Její menu se ale vítězným nestalo.

Alena Trnková

V polovině týdne se vaření ujala sympatická paní Alena. Ta nyní pracuje jako pojistná poradkyně. Do pořadu se přihlásila sama, protože ji zajímá, jak natáčení probíhá a také ji láká výhra. Kdyby se jí povedlo dosáhnout na vítěznou příčku, tak by peníze nechala na koupi vysněné chalupy. Její menu ale nevyhrálo.

Bohumil Fojt

Jediným mužem tohoto týdne byl vtipálek Bohumil. Ten pracuje jako operátor ve výrobě. S manželkou mají šest dětí a sám říká, že vedou krásný a pestrý život. Do pořadu se při sám, protože ho zajímá, jak probíhá natáčení a chce získat nové zkušenosti. Jeho menu nedosáhlo na vítěznou příčku.

Gabriela Filípková

Poslední hostitelkou tohoto týdne byla paní Gabriela. Za svůj život pracovala jako dispečerka a pokojská. Nyní je nezaměstná. S manželem mají společně dvě děti, které jim dělají radost. Do pořadu se přihlásila sama, na doporučení kamarádky. Gabriela se stala jedinou vítězkou tohoto týdne a za získané peníze si dovybaví byt a pojede s rodinou na krásnou dovolenou.

Vítězné menu

I tento týden jste mohli vidět přehlídku chutných receptů. Vítězné menu bylo od paní Gabriely Filípkové.
Šneci z listového těsta
Hovězí vývar s játrovou rýží
Bramboráčky s kuřecí směsí
Pomerančovéřezy

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *