Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 26.09.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 17.6. – 21.6. 2013

Kateřina Kopřivová

První hostitelkou nového týdne v Prostřeno byla sympatická paní Kateřina. Ta je už čtyřnásobnou maminkou a v současné době je na mateřské dovolené s nejmladším tříletým synem. Do pořadu ji přihlásil její manžel, protože mu manželčino jídlo moc chutná. Kdyby se hostitelce podařilo vyhrát, tak by dětem zařídila pořádné prázdniny. Její menu nebylo zlé, ale na výhru nedosáhlo.

David Bolebruch

Druhým hostitelem, který mohl ostatním předvést své kulinářské dovednosti, byl pan David. Ten je v současné době nezaměstnaný a má dvě děti z předchozího vztahu. Nyní čeká se svou přítelkyní dalšího potomka. Do pořadu se hostitel přihlásil sám, aby udělal radost své přítelkyni, protože pořad Prostřeno je její nejoblíbenější. Kdyby se mu podařilo vyhrát, tak by si koupil auto. Bohužel jeho menu ostatním nechutnalo natolik, aby vyhrálo.

Blanka Bicová

V polovině týdne předvedla svůj kuchařský talent sympatická hostitelka Blanka. Ta pracuje jako dělnice a žije spokojený rodinný život. S rodinou podniká často nějaké aktivity. Do pořadu se přihlásila sama a dala si to jako dárek k narozeninám. Kdyby vyhrála, tak by pozvala celou rodinu na večeři a pořádně by to s nimi oslavila. Menu ovšem na výhru nedosáhlo.

Radka Vyroubalová

Předposlední hostitelkou tohoto týdne byla paní Radka. Ta se živí jako profesionální hudebnice a i její manžel je hudebník. V současnosti je hostitelka na rodičovské dovolené se svým malým chlapečkem. Do pořadu Radku přihlásila její sousedka. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by peníze investovala do bydlení. I přesto, že její menu bylo chutné, tak nedosáhlo na výhru.

Hana Bartošová

Poslední hostitelkou, která mohla ukázat ostatním, jak se v kuchyni otáčí, byla sympatická důchodkyně Hana. Ta si občas přivydělává nějakými brigádami. Do pořadu ji přihlásila neteř s maminkou, protože si myslí, že Hanka skvěle vaří. Kdyby se hostitelce povedlo vyhrát, tak by něco koupila vnoučatům a jedla na dovolenou k moři. Její menu zvítězilo a tak si všechny sny může splnit.

Vítězné menu

Tento týden opět nechybělo plno výborných receptů, na složení vítězného menu se můžete podívat zde:

Domácí chléb se sýrovou roládou
Bílá lusková polévka
Domácí králík a´la china
Opilý perník

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *