Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 18.03.2014 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 17.3. – 21.3. 2014

Markéta Fialová

První účastnicí nového týdne v pořadu Prostřeno byla Markéta. Ta byla nejmladší účastnicí tohoto týdne. Je čerstvou bakalářkou a pokračuje magisterským studiem na vysoké škole hotelové v Praze. Markéta se do pořadu přihlásila sama a dobře udělala. Svým kuchařským umění nadchla ostatní a stala se jednou ze dvou výherkyň tohoto týdne. Za vyhrané peníze si zaplatí školné.

Petra Krejčí

V úterý se k plotně postavila sympatická Petra. Ta má vystudovanou stavební průmyslovku, ale tomuto se nikdy nevěnovala. Pracovala jako administrativní pracovnice a nyní se živí jako OSVČ. Je čerstvě vdaná, její manžel je o třináct let starší. Ten ji také do pořadu přihlásil. Uvařila skvěle a tak se stala druhou vítězkou tohoto týdne. Výhru investuje do bydlení.

Záboj Mayerhoefer

V polovině týdne se k vaření dostal pan Záboj. Ten už je v důchodu. Živil se jako hudebník a zpěvák a to jak u nás, tak v zahraničí. I nyní si moc rád zahraje a zazpívá. Pan Záboj je vdovec, pochoval i svou druhou partnerku, ale rád by navázal nový vztah. Do pořadu Záboje přihlásil jeho vnuk, protože mu u dědečka vždy moc chutná. Kdyby se hostiteli povedlo vyhrát, tak by peníze dal na rybářskou dovolenou do Norska. Bohužel jeho menu nezvítězilo.

Dušan Ferko

Ve čtvrtek se vaření ujal pan Dušan. Ten má jen základní vzdělání a ničím se nevyučil. Léta pracoval jako zedník a nyní je nezaměstnaný. Žije společně se svou družkou, se kterou mají dvě děti, jsou už i prarodiči. Uvaří u švagra, protože jeho byt není vyhovující. Právě švagr ho do pořadu přihlásil. Kdyby se hostiteli povedlo zvítězit, tak by peníze investoval právě do bydlení. Jeho menu ale na vítěznou příčku nedosáhlo.

Michal Dubanič

Posledním hostitelem byla pan Michal. Ten pracuje jako obchodní zástupce firmy, která se zabývá úklidem a čištěním. Sám sebe označuje za šťastného otce tří dětí. Do pořadu ho přihlásila sestřenice Saša, která už v pořadu byla, a podařilo se jí vyhrát. Kdyby se to samé povedlo dnešnímu hostiteli, tak by si užil výhru se svou rodinou. Bohužel jeho menu neskončilo na vítězné příčce.

Vítězné menu – Markéta Fialová

I tento týden jste v Prostřenu mohli vidět velkou přehlídku chutných receptů. Podívejte se na vítězné menu od paní Markéty Fialové a Petry Krejčí.
Uzený losos s koprovou pěnou
Krémová česnečka
Vepřová panenka se slaninou
Cheesecake s bílou čokoládou

Vítězné menu – Petra Krejčí

Amuse bouche
Hrubozrná paštika
Cibulová polévka
Hovězí plátek s pošírovanými knedlíčky
Créme brüleé, sladká taštička pättiserie

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *