Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 22.02.2014 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 17.2. – 21.2. 2014

Vít Růžička

Prvním hostitelem nového týdne v pořadu Prostřeno byl sympatický Vít. Ten provozuje vlastní bistro a tráví tím celkem hodně času. Je zadaný, má už tři roky přítelkyni. Vít miluje hudbu a proto je členem kapely. Do pořadu se přihlásil s hlavním cílem, výhrou. Pokud by se mu podařilo vyhrát, tak by peníze investoval do bydlení a podnikání. Jeho menu ale nezvítězilo.

Jitka Breuerová

Jako druhá se vaření ujala paní Jitka. Ta vystudovala hotelovou školu obor kuchař-číšník. V tomto oboru ale nikdy nepracovala. Živila se jako dekoratérka porcelánu a nyní je nezaměstnaná. Žije společně s manželem a děti zatím nemají. Do pořadu se přihlásila sama, protože ji láká výhra. Kdyby se jí teda povedlo vyhrát, tak by investovala do kuchyně. Bohužel se její menu neumístilo na vítězné příčce.

Veronika Krejčová

Uprostřed týdne předvedla své kuchařské umění Veronika. Ta vystudovala bakalářské studium a nyní pokračuje v magisterském a poté z ní bude učitelka historie. Má přítele, se kterým společně bydlí. Děti zatím nemají, ale mají hodně zvířátek. Do pořadu se přihlásila sama, protože si myslí, že umí vařit a chtěla by si zkusit uvařit večeři pro cizí lidi a ještě k tomu před televizními kamerami. Pokud by její menu vyhrálo, tak by peníze investovala do rekonstrukce kuchyně a dalších částí bytu. Její menu ale nevyhrálo.

Ivan Mareš

Ve čtvrtek se k vaření dostal Ivan. Ten v současné době pracuje jako realitní makléř a učil angličtiny. Předtím pracoval jako barman například v Anglii a na Ibize. Také byl několik let v Thajsku, kde pobýval v klášteře, kde i meditoval. Hostitel žije nezávislý život. Bydlí v bytě s maminkou. Do pořadu se přihlásil sám a to hlavně, aby dal svým hostům ochutnat něco nového. A to se mu také povedlo, protože se stal jediným vítězem tohoto týdne.

Vojtěch Křížek

Posledním hostitelem tohoto týdne byl sympatický Vojtěch. Ten před nedávnem předčasně ukončil studium na vysoké škole, protože nenasbíral určitý počet kreditů. Nyní přemýšlí co se svým životem dál. Miluje sport a také se věnuje psaní textu. Žije společně s přítelkyní a jejím otcem v rodinném domě. Do pořadu se přihlásil sám, protože chce ukázat, že mladí lidé umí také vařit. Kdyby se mu povedlo vyhrát, tak by peníze dal na dovolenou. Bohužel jeho menu se nestalo tím vítězným.

Vítězné menu

I tento týden jste mohli vidět přehlídku skvělých receptů. Podívejte se však na vítězné menu pana Ivana Mareše.
Mořský vlk s máslovým přelivem
Kachní konfit v knedlíčku
Slepičí polévka s kedlubnami
Hovězí Massaman s jasmínovou rýží
Datlový dortík

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *