Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 07.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2012, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 17.12. – 21.12. 2012

Poslední předvánoční týden v roce 2012 se opět do akce pustila pětice amatérských kuchařů. Jak se jim vedlo a jaké recepty si pro své hosty soutěžící připravili?

Jitka Vyšínská

Soutěžní týden načala vařením paní Jitka, která byla zároveň nejstarší hostitelkou týdne. Ostatní soutěžící pozvala do dvougeneračního domku, ve kterém žije společně se svou rodinou i s rodiči. Podnikatelka Jitka, která má ráda práci na zahradě, vlastní prodejnu potravin, ráda by ale vyzkoušela něco jiného, chtěla by se totiž stát pedikérkou a masérkou. A tak se přihlásila do Prostřena, případnou výhrou by si totiž ráda uhradila kurz. Zároveň se ale do pořadu přihlásila, aby si vyzkoušela, jaké to vlastně je. Pro své soutěžící připravila tříchodové menu.

Tereza Rejzová

Studentka Tereza, která by ráda učila děti v mateřské školce, se stala druhou hostitelkou předvánočního Prostřena. Bydlí se svým přítelem, dům jeho babičky ale obývají jen krátce, zabydlují se a rekonstruují, a tak hostitelka pozvala ostatní soutěžící ke své matce. Tereza má kapelu, její zálibou je ale také Prostřeno. A tak se do soutěže přihlásila, chtěla vyhrát a peníze použít na studia a opravy domu. Pro soutěžící tak připravila čtyřbodové menu, které obsahovalo také pečeného králíka na smetaně.

Hana Jarošová

Také třetí soutěžící tohoto týdne byla zástupkyní něžného pohlaví. Ve středu se totiž k vaření dostala Hana, která se v životě rozhodně nenudí. Nejen, že studuje na dvou vysokých školách, k tomu všemu ještě totiž pracuje jako marketingový poradce. A i přesto si našla čas a sama se přihlásila do Prostřena. Kdyby vyhrála, prý by chytře investovala. A tak do svého menu zasadila krevety, avokádo, nebo třeba kachnu.

Ondřej Lechnýř

Ve čtvrtek se pomyslné vařečky ujal sympatický a věčně usměvavý Ondřej. Ve svém mladém věku vystřídal už několik zaměstnání jako je barman, moderátor nebo žonglér. Do pořadu ho přihlásila jeho spolubydlící, kterou má moc rád a tak nabídku přijal. Kdyby se Ondřejovi podařilo vyhrát, tak by peníze investoval do studia. Do vaření nasadil všechno své úsilí, ale ani tak jeho menu na výhru nedosáhlo.

Eva Bartáčková

Poslední hostitelkou tohoto týdne byla nejmladší Evička, která žije společně s rodiči, ale sama obývá jedno celé patro. O své rodině tvrdí, že je velká a úžasná. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chtěla zkusit uvařit pro tolik lidí a zároveň se i poznat s někým novým. Kdyby vyhrála, tak by odjela si někam zasurfovat nebo by si koupila šicí stroj na své módní kreace. Vítězství jí uteklo o kousíček, tak si na svoje sny musí zajistit penízky jinde.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *