Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 22.11.2014 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 17.11. – 21.11. 2014

Miroslav Platzer

Tento týden je v Prostřenu jediný muž. A Miroslav je zároveň úvodním hostitelem. Bývalý číšník, který vystudoval střední odbornou školu v oboru hotelnictví a turismus by měl mít ke gastronomii blízko. Mirek byl jednou ženatý, se svou ženou se ale rozvedl, avšak nyní opět žijí spolu. Do Prostřena se přihlásil sám, chtěl získat nové zkušenosti a vyhrát. Z výhry by uspořádal oslavu a něco by si uložil. A jeho menu? To bylo velmi povedené.

Anna Černá

Druhou hostitelkou týdne byla sedmadvacetiletá Anna. Ta se do Prostřeno přihlásila sama a to ze zajímavého důvodu. Chtěla se totiž vidět v televizi. Asistentka ředitele žije s přítelem a pejskem, a kdyby vyhrála, jela by s partnerem na dovolenou. Měla ale smůlu, mimo jiné připravila panenku, která byla i první den, zdaleka se jí ale tolik nepovedla. I proto dostala jen 22 bodů.

Maria Flachsová

V polovině týdne se vaření ujala dvaačtyřicetiletá Marie. Aktivní hostitelka, která má ráda sport, za sebou má zajímavý příběh. V žilách jí proudí cirkusácká krev a přiznává, že cirkusácký život a prostředí jí chybí. Marie se dříve věnovala akrobacii. Vdávala se už v 18 letech a má dva syny. Do Prostřena se ale přihlásila sama, chtěla si to zkusit před kamerou a navíc ji vaření baví. To se projevilo, leč její čtyřchodové menu vítězným nebylo.

Adéla Červená

Jak zvládnout studium dvou vysokých škol najednou? Zeptejte se Adély, čtvrteční hostitelky, která ve 23 letech studuje právnické fakulty v Praze a Plzni. K tomu ještě vyučuje doma a ve škole němčinu. Na nic moc dalšího ale nemá čas. Do Prostřena se přihlásila sama, chtěla si totiž vyzkoušet něco nového, co rozhodně není běžné. Pokud by vyhrála, použila by peníze na cestování. Nebo by začala šetřit na studia v Německu.

Veronika Šimečková

Tento týden v Prostřenu uzavřela sympatická hostitelka Veronika. Jednatřicetiletý soutěžící ještě nedávno, po mateřské dovolené, pracovala jako asistentka jednatele ve formě s likvidacemi odpadu, momentálně je ale nezaměstnaná. S manželem má syna a dceru. Do Prostřena se přihlásila sama. Už dříve byl totiž v soutěži její kamarád a to bylo důvodem, proč to zkusila i ona. Byla zvědavá, jak to celé bude probíhat.

Vítězné menu – Miroslav Platzer

Byl sice nejvíce rýpavý, kritizoval, ale uvařil nejlépe. Tedy podle bodování ostatních. Vítězem týdne se stal pondělní hostitel Miroslav. Zabodoval tímto menu:
Salát z čerstvého špenátu v košíčku
Stiltonbrocolli
Vepřová panenka Wellington s omáčkou Bernaise
Summer puding

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *