Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 21.06.2014 in 2 Výherci, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 16.6. – 20.6. 2014

Daniela Volínková

První hostitelkou nového týdne byla sympatická Daniela. Ta pracuje jako učitelka v mateřské školce. Je bezdětná, ale šťastně zadaná. Se svým přítelem rekonstruují domeček. Hostitelka má bezlepkovou dietu, což všem oznámila. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chtěla vyzkoušet vaření před televizními kamerami. Její menu ale na výhru nedosáhlo.

Barbora Kaiserová

V úterý se k vaření dostala Barbora. Ta je svobodná a žije se svým přítelem. Do pořadu se přihlásila sama, na popud svých přátel. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze investovala do vybavení bytu, opravy auta a na společnou dovolenou. Její menu ale bohužel nedosáhlo na výherní příčku.

Jitka Fišerová

Je tady polovina týdne a s tou se k vaření dostala sympatická Jitka. Ta pracuje jako lektorka cizích jazyků. Vyučuje němčinu a italštinu. Je zadaná a bydlí společně se svým přítelem. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze využila na kurz na instruktorku snowboardingu a lyžování. Bohužel i přes její chutné menu se jí nepovedlo vyhrát.

Vítězslav Kohout

Ve čtvrtek se k vaření dostal Vítězslav. Ten studoval vysokou školu, kterou ale po prvním semestru opustil a vydal se do zahraničí, kde pokoušel štěstí. V současné době pracuje jako finanční poradce. Žije společně s přítelkyní a jsou v očekávání potomka. Do pořadu se přihlásil sám a dobře udělal, protože se stal jedním ze dvou vítězů tohoto týdne. Za vyhrané peníze udělá velkou party a pojede s přítelkyní na prodloužený víkend.

Martina Krumlovská

Poslední hostitelkou byla sympatická Martina. Ta pracuje jako hlavní účetní v jedné německé firmě. Do pořadu ji přihlásil partner s jejími syny, protože Martina má pořad ráda a hlavně umí vařit, což také ve svůj večer ukázala. Stala se druhou vítězkou a za vyhrané peníze si může pořídit novou motorku.

Vítězné menu – Vítězslav Kohout

I tento týden jste mohli vidět přehlídku skvělých receptů. Přečtěte si dvě vítězné menu od Vítězslava Kohouta a Martiny Krumlovské
Domácí játrová paštika
Kulajda
Plněná vepřová panenka
Pudinková krajina

Vítězné menu – Martina Krumlovská

Divoké plněné papriky
Polévka s domácími nudlemi
Vepřové kotlety s rajčaty a sýrem
„Nachtisch“ s mascarpone

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *