Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 21.05.2016 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2016, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 16.5. – 20.5. 2016

Prostřeno tentokrát zamířilo do Jihočeského kraje, a jak se už stalo tradicí, opět se taktizovalo. Umění taktiky nejvíce využívala Miroslava, která si díky svému sytému bodování také vyvařila 50 tisíc korun.

Tomáš Reisner – 23 bodů

Úvodní večer by měl být seznamovací, tak už to v Prostřenu chodí. Jenže teď tomu tak nebylo a jinak u sebevědomého Michala se docela mlčelo. Panovala zde zkrátka divná nálada. Tomáš je rozvedený, pracuje jako servisní technik-plynař a v současné době žije s přítelkyní, se kterou má dvě vlastní a jednu nevlastní dceru. Soutěžící umí být kreativní, ale také někdy vybouchne. Do pořadu se přihlásil sám poté, co se vsadil s přítelkyní, kterou by za výhru vzal společně s rodinou na dovolenou. Vítězné peníze ale nevyvařil.

Miroslava Novotná – 24 bodů

V úterý se postavila k plotně Miroslava. Vyučená prodavačka, která je nyní na mateřské dovolené a se synem a přítelem žije v Táboře, se do Prostřena přihlásila sama. Chtěla si vyzkoušet, jaké to je a taky poznat něco nového. Hostům se u ní líbilo, konečně se začali poznávat, a i když vše nebylo bezchybné, Mirka si vyvařila 24 bodů a vyhrála. Jak se ale v pátek ukázalo, právě ona byla tím taktikem, kterého všichni hledali. Dávala nejméně bodů, a proto si vyvařila vítězství. Peníze uloží pro syna.

Ilona Denková – 14 bodů

Středeční hostitelce se moc nedařilo. Ilona nevařila doma, místo zeleniny dala na talíř lečo ze sklenice, ostatní ji navíc podezírali z taktiky, a výsledkem bylo pouhých 14 bodů. Společenská, obětavá a kamarádská Ilona dlouho pracovala jako finanční poradkyně a poté se starala o invalidní matku. Před rokem se rozvedla a zůstala sama s dvěma dětmi. Její dcera je už dospělá a studuje a Ilona jí tak pomáhá s péčí o dítě. Kdyby vyhrála, dala by peníze na bydlení.

Petr Mrozinski – 23 bodů

Čtvrtek patřil vyučenému strojnímu mechanikovi Petrovi, který už řadu let pracuje jako opravář tiskáren. Petr, jenž žije s přítelkyní, se ukázal být jako nejveselejší, nejzábavnější a také nejspravedlivější hostitel týdne. Do Prostřena se přihlásil sám, aby potkal nové lidi a poznal, jak to při natáčení chodí. Právě to ho ale stálo vítězství. Marie totiž taktizovala tolik, že Petrovi na výhru, za kterou by si pořídil auto, chyběl jeden bod. Pět tisíc, které mu Marie dala jako odměnu, byly slabou náhradou.

Michal Toman – 20 bodů

Tento týden končí u vysokoškoláka Michala, který se postaral o pořádné pozdvižení. Prokoukl totiž ostatní a dobře tušil, že taktizují. Proto se rozhodl, že je potrestá a naplive jim do jídla, což naštěstí nikdo nepoznal. Jinak je však klidný a empatický. Do Prostřena se přihlásil sám, aby ukázal, že se zvládne postarat a uvařit cizím lidem. Za případnou výhru by jel na dovolenou s přítelkyní, pár bodů mu ale chybělo.

Vítězné menu – Miroslava Novotná

Co se stane, když dobrá kuchařka zvládá dobře taktizovat? Vyhraje Prostřeno. Podívejte se, s jakým menu Miroslava zvítězila.

Lilek se sýrem, bazalkou a rajčaty
Brokolicová polévka se zastřeným vejcem
Vepřová panenka s řepovým pyré
Sofie

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *