Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 22.03.2015 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2015, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 16.3. – 20.3. 2015

Lukáš Vyvlečka

Je tady další týden, který startuje u Lukáše. Showman, který má rád humor, střídavě žije v Praze a Bohumíně. Vystudoval zemědělskou školu, udělal si rekvalifikační kurz pro vizážisty, ale pracuje jako herec ve skupině Screamers. Lukáš si užívá života, ale je svobodný a žádný vztah asi ani moc neplánuje. Do Prostřena se přihlásil sám, má totiž rád výzvy. A co by udělal s výhrou? Nad tím dosud nepřemýšlel.

Ivana Vyzinová

Nejzkušenějším hostitelem, tedy spíše hostitelkou týdne, je úterní soutěžící Ivana. Devětačtyřicetiletá státní zaměstnankyně žije klidný život, je vdaná, 28 let žije se stejným partnerem, má dvě děti a dokonce i dvou a půlletou vnučku. Kdyby záleželo jen na ní, do Prostřena by se nepřihlásila. Takto se toho ale ujala její dcera a Ivana chytila příležitost za pačesy. Ukázalo se, že je skvělou kuchařkou vyhrála. Může tak investovat do bytu a udělat radost nejen sobě, ale také rodině.

Žaneta Strašilová

Týden v Moravskoslezském kraji ve středu pokračoval u osmadvacetileté Žanety. Ta je už jednou rozvedená, v současné době má přítele, ale nežije s ním. Má dvě děti a o další se stará jako pěstounka. Šestnáctiletou dceru vychovává už dva roky. Ráda by předělala dětský pokojíček, a tak se rozhodl přihlásit do Prostřena. To ale nebyl jediný důvod. Má ráda nové zkušenosti, poznává nové lidi a chtěla si zkusit, jaké je vařit pro neznámé lidi. Snažila se, na výhru ale nedosáhla.

Aleš Paluzga

Moderní, ambiciózní a možná taky taktik. Takový byl čtvrteční hostitel Aleš. Osmadvacetiletý soutěžící vystudoval Vysokou školu báňskou a pracuje jako obchodně technický zástupce hydraulických a pneumatických zařízení a strojů. Má manželku, se kterou má dvouletou dceru. Rádi poznávají nová místa, cestují a žijí aktivně. Aleš Prostřeno pravidelně sleduje, což ho přimělo k tomu, aby se jednou sám přihlásil. Případnou výhru by investoval do rodinné dovolené. 24 bodů mu ale nestačilo.

Erik Meixner

Posledním hostitelem týdne byl teprve osmnáctiletý Erik. Ten tři roky studoval architekturu a stavebnictví, pak ale zjistil, že ho to nebaví, vzdal to a tak je v prvním ročníku střední technické dopravní školy. Vzhledem k jeho věku nikoho nepřekvapí, že žije s rodiči a sourozencem. Zároveň je nezadaný. Do Prostřena se ale sám nepřihlásil. To za něj učinila jeho matka, Erik totiž doma často a prý dobře vaří. On by z případné výhry dal něco rodičům a taky by si koupil auto. Před kamerami si ale na výbornou úplně nevedl.

Vítězné menu – Ivana Vyzinová

Vítězné menu tohoto týdne pochází z úterka a postarala se o něj Ivana. Už od pohledu bylo jasné, že je horkou favoritkou, což také potvrdila. Podívejte se, co si připravila:

Telecí brzlík s vanilkovou omáčkou a celerovým pyré
Šafránový krém s uzeným lososem, grilovanou limetkou a tvarohovým nokem
Hovězí líčka na červeném víně s kořenovou zeleninou, špenátové šťouchané brambory
Grilovaný ananas na sezamovém oleji s karamelovým přelivem a vanilkovou zmrzlinou

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *