Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 23.12.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 16.12. – 20.12. 2013

Barbora Zemanová

První hostitelkou nového týdne v Prostřeno, které se odehrávalo v Anglii, byla paní Barbora. Ta se tam přestěhovala již před patnácti lety. Jela s mnoha plány a tisícikorunou v kapse. A povedlo se. Časem se vypracovala až k tomu, že teď podniká a celkem úspěšně. Má přítele a čeká s ním miminko. Vaření se jí povedlo, ale na výhru to bohužel nestačilo.

Richard Michalec

V úterý se k vaření dostal sympaťák a optimista Richard. Ten žije v Anglii již 18 let, našel si zde přítelkyní, se kterou společně žijí. Richard se dal i na studium a právě školu dokončuje. Hostitel je vegan a doufá, že bude moci ochutnat něco z jídelníčku ostatních soutěžících. Jeho veganské jídlo nikoho moc neoslovilo a tak se nestalo vítězným.

Ivana Dlábková

V polovině týdne předvedla své kuchařské dovednosti Ivana. Ta pracuje v jedné obchodní anglické společnosti již pět let. Je svobodná, ale má přítele a zakrslého králička. Společně žijí ve studiu. Do rodné země se vrací ráda a to hlavně za svými neteřemi. Občas rodinu nečekaně překvapí, když neohlášeně přijede na den či dva. Uvařila dobře, ale na výhru to bohužel nestačilo.

Alexandra Mrázová

Ve čtvrtek uvařila Alexandra. Ta vystudovala taneční konzervatoř. Dva roky tancovala v Národním divadle v Brně, pak i v Bratislavě. V Anglii pracuje jako servírka, ale tanec pořád vášnivě miluje. Hostitelka je zadaná, ale zatím bezdětná. Její menu bohužel nezvítězilo.

Marie Pearsey

Marie byla poslední hostitelkou tohoto týdne. Ta pracuje jako chiropraktička a je v tomhle velmi úspěšná. Má i svou vlastní kliniku. Do Anglie odjela ještě před okupací a neměl v plánu tam zůstat, ale nakonec udělala dobře. Žije zde spokojený život. Stala se jedinou vítězkou tohoto týdne.

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *