Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Úterý 16.09.2014 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 15.9. – 19.9. 2014

Helena Novotná

První soutěžící, která odstartovala nový týden v pořadu Prostřeno, byla paní Helena. Ta je v současné době svobodnou matkou. Ještě před rodičovskou dovolenou pracovala jako vedoucí prodejny. Ráda pracuje na zahrádce a hraje si se svým synem. Do pořadu se přihlásila sama. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by peníze uložila pro syna. Její menu se ale vítězným nestalo.

Vendula Rechová

Druhou hostitelkou, která se snažila pohostit své hosty, jak nejlépe umí, byla Vendula. Ta je momentálně nezaměstnaná, předtím pracovala jako servírka v cizině. Hostitelka je svobodná a bezdětná. Do pořadu se přihlásila sama a to hlavně na přání své babičky a kamarádky. Její menu bylo chutné, ale na první místo nedosáhlo.

Pavla Zemánková

V polovině týdne se do vaření pustila hostitelka Pavla. Ta je momentálně nezaměstnaná, ale je vyučená švadlenou, ale pracovala jako kontrolorka. Její přítel pracuje v Belgii, ale užívají si vztah na dálku a často se navštěvují. Pavla se do pořadu přihlásila sama, protože ráda vaří pro ostatní lidi. I přes veškerou hostitelčinu snahu menu na vítězství nedosáhlo.

Lucie Stropkovská

Ve čtvrtek předvedla před televizními kamerami své kuchařské umění Lucie. Ta je vyučenou cukrářkou, ale této profesi se zatím nevěnovala. Pracovala v tiskárně a jako pokladní. Poté se ale vdala a dnes je na mateřské dovolené. Do pořadu ji přihlásila její sousedka, protože si myslí, že Lucie skvěle vaří. Peníze, o které se v pořadu hraje, by se jí moc hodily. Její menu ale na výhru nedosáhlo.

Jan Vích

Posledním hostitelem tohoto týdne byl Jan. Ten je sportovní a aktivní typ, při studiu si přivydělává tím, že pracuje jako masér pro fotbalový klub a učitel tělovýchovy. Také se netají tím, že má v plánu vyhrát. Kdyby se mu to povedlo, tak by si splatil dluhy a koupil něco pro přítelkyni. Jeho menu ostatní dámy oslnilo a stal se tak jediným vítězem tohoto týdne.

Vítězné menu – Jan Vích

I tento týden jste mohli vidět přehlídku skvělých receptů. Podívejte se na vítězné menu:
Filátko z lososa
Špagety carbonara
Kuřecí steak s ratatouille
Nugátový dort

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *