Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 09.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 15.4. – 19.4. 2013

I tento týden měly převahu ženy. V polovině dubna se však v Prostřenu sešla příjemná parta, která připravila několik zajímavých receptů. A k vidění byl i tygr.

Martina Melušová

První hostitelkou nového týdne byla sympatická Martina, která je v současnosti na mateřské dovolené a částečně si k tomu přivydělává. S manželem mají dvě holčičky a vedou obyčejný život, který se snaží zpestřit cestováním a sportem. Do pořadu se Martina přihlásila sama, protože jí vaření baví a jejím přátelům u ní vždy chutná. Kdyby vyhrála, tak by investovala do nové kuchyně, což se jí díky velmi chutnému menu také splní.

Eliška Hetnerovičová

Úterní hostitelkou se stala milá Eliška, která má za sebou už několik povolání. V současné době je svobodná a bezdětná. Do pořadu se přihlásila sama a to hlavně ze zvědavosti. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by neváhala a všechny peníze by utratila za cestování. Její menu o čtyřech chodech bylo dobré, ale body na výhru nebyly dostačující.

František Strnad

Jediným mužem, který se tento týden zhostil vaření, byl sympatický František. Ten v současnosti pracuje jako interiérový designer, ale za svůj život vystřídal již několik zaměstnání. František má tři dospělé děti, které měl po rozvodu svěřené do své péče a taky má vnuka a vnučku. Do pořadu ho přihlásil jeho kamarád, protože mu u Františka vždycky chutnalo. Kdyby vyhrál, tak by peníze použil na cestu na kole kolem Korsiky. Bohužel si na tento sen musí sehnat peníze jinde.

Natálie Hamtáková

Předposlední den Prostřena se k vaření dostala Natálie, která je čtyřnásobnou maminkou a je dlouhodobě na mateřské dovolené. Dvě děti má z prvního vztahu, kdy byla velmi mlaďoučká. Další dvě má se současným přítelem. Do pořadu ji přihlásil prostřední syn, který si myslí, že maminka skvělé vaří. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by si koupila novou kuchyň. Bohužel ostatní hosté menu neohodnotili tolika body, aby to stačilo na výhru.

Zina Hrubá

Poslední hostitelkou, která mohla předvést své kuchařské umění, byla paní Zina. Ta pracuje ve výchovném ústavu jako asistentka pedagoga, v jejím případě tedy jako noční vychovatelka. Zina je vdaná už 30 let a žije spokojený život. S manželem má čtyři děti a je dokonce babičkou. Do pořadu se přihlásila na popud svého nejmladšího syna, aby mu předvedla, že umí dobře vařit. Svým hostům také ukázala „kuriozitu“, kterou na zahradě chová její manžel. Jednalo se o tygra, což všem skoro vyrazilo dech. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by investovala peníze do stavby bistra. Bohužel body nebyly až tak vysoké, aby Zinu vyvedly na první místo.

Vítězné menu

Dalo by se říct, že už od pondělí se dále nemuselo soutěžit. Vítězkou se totiž stala hned pondělní hostitelka Martina, která si pro ostatní připravila toto menu:

Bruschetta
Sváteční česnečka
Kuřecí paella
Grilovaný ananas s domácí zmrzlinou

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *