Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 19.12.2014 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 15.12. – 19.12. 2014

Gabriela Krummerová

Vánoce se blíží, Prostřeno ale pokračuje. Speciální vánoční vydání začíná u pětadvacetileté Gabriely z Chrastavy. Ta pracuje manažerka a díky svému povolání už procestovala spoustu zemí. To se rozhodla využít i v Prostřenu a menu pojala opravdu světově. Gabriela je svobodná, ale zadaná. její přítel má z minulého manželství pětiletého syna a společně se starají o aljašské malamuty. Moderní světové a vánoční menu Gabriely sklízí obrovský úspěch a ihned se stane vítězným.

Martin Vobořil

Martin je sportovec, fotograf a v úterý byl taky kuchařem a hostitelem před televizními obrazovkami. Před pětadvaceti lety založil první oddíl amerického fotbalu u nás, americký fotbal hrál v Německu a Americe, aktuálně se ale živí grafikou a focením. Těšil se na nové lidi, zkušenosti a nevěděl, co by s výhrou udělal. Své menu věnoval mamince, vítězným ho ale neudělal.

Zdeňka Hanušová

V polovině týdne se k plotně postaví Zdeňka. Osmatřicetiletá hostitelka ze Světlé pod Ještědem pracuje jako vychovatelka ve středisku výchovné péče, s manželem má dvě děti a jak sama říká, rodina je pro ni vším. Zdeňku do Prostřena přihlásila kamarádka a ona tuto výzvu přijala. Těšila se na nové zkušenosti a nové lidi. Zdeňka se snažila, na výhru ale těsně nedosáhla.

Martina Bradáčová

Předposlední hostitelkou byla upovídaná a optimistická Martina. Jen pro zajímavost, narodila se v pátek 13. Má ráda zvířata a žije společně s manželem a dospělou dcerou v Jablonci nad Nisou. Martina má vystudovanou vysokou školu, pracovala jako učitelka na základní škole a teď je specialistkou na prodej produktů. Martinu do soutěže přihlásila kamarádka a ona souhlasila. Vánoční menu se jí povedlo, zůstalo ale bod za vítězným.

Ladislav Chlum

Vánoce už klepou na dveře. Ještě ale bylo potřeba zvládnout jeden vánoční díl. A o pravou vánoční atmosféru se postaral nejstarší hostitel tohoto týdne, pan Ladislav. Ten pracoval jako technolog výroby, ředitel pobočného strojírensko-elektrotechnického závodu, náměstek výroby, investiční technik a vedoucí aqua centra a nyní je vedoucím výroby s regulační a automatizační technikou. Je dvakrát rozvedený a teď žije se svou první manželkou. Má dvě děti a dvě vnučky. Rád připravuje domácí pokrmy. V Prostřenu to dokázal,, na výhru ale nedosáhl.

Vítězné menu

Celý týden byl plný zajímavých receptů a příjemné vánoční nálady. Nejlepší večer byl ale hned ten první u Gabriely. Čím si zasloužila výhru?
Slovenské pidzizubky
Penízková
Skandinávská mňamka, smetanové brambory
Sladká tečka od protinožců

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *