Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Čtvrtek 06.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2012, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 15.10. – 19.10. 2012

Se začátkem nového týdne nemohlo chybět ani další Prostřeno. A jak se ukázalo, pětice amatérských kuchařů zase dokázala předvést hodně zajímavé věci.

Monika Šťastníková

Jako první se z nové pětice soutěžících ujala vaření pani Monika. Ta se živila jako prodavačka, ale v současné době je doma se svou malou dcerou. Do soutěže se přihlásila proto, aby vyhrála nějaké ty penízky. Jako matka samoživitelka to totiž nemá vůbec jednoduché. Své hosty pozvala do malého pronajatého bytu 2+1, kde si pro ně připravila čtyřchodové menu, které ale podle soutěžících nedotáhla až dokonce.

Artur Roška

Druhým hostitelem byl sympatický Artur, který má své kořeny v Moldávii, ale 13 let už žije v České republice a podniká v oboru stavebnictví. Do pořadu ho přihlásila jeho manželka, se kterou má Artur dvě malé děti. V případě výhry by investoval peníze do další zkrášlení bytu. Ve svém menu se snažil ukázat i kousek svého rodného kraje, hostům chutnalo a rozdali i celkem dost bodů, ale i to nestačilo.

Jitka Kerelová – V

Tento týden nabídl celkem tři vítěze a prvním z nich byla Jitka. Tato sympatická blondýnka je podle sebe spjatá s bílou magií a přírodou, což také hosté mohli vidět u ní v chaloupce, kde nescházeli magické věci, postavičky a rituály. Hostitelka uvařila pořádné čtyřchodové menu, které vylepšila kouzelným pohádkovým prostředím a proto si také vyvařila počet bodů, který stačil na výhru.

Antonín Zimčík – V

Další z vítězů se zrodil i ve čtvrtek, kdy svým menu potěšil zbylé soutěžící pan Antonín. Ten vystřídal mnoho zaměstnání, ale v současné době je už rok bez práce. Aspoň tak má více času na vaření. Do pořadu ho přihlásila jeho dcera s tím, že případnou výhru věnuje na opravu kostela. Hostitel pozval ostatní soutěžící k sobě do nového moderního domku, kde jim předvedl své kuchařské umění. Hosty tříchodové menu natolik potěšilo, že se stal dalším vítězem.

Petra Čepeláková – V

I v posledním dni vařila budoucí vítězka a to paní Petra. Ta je velmi sympatická mladá dáma, která je jednatelkou a zároveň majitelkou centra vzdělávání a také se zabývá obchodováním s diamanty. Do Prostřena se přihlásila kvůli své mamince, aby jí udělala radost. Přáním Petry je procestovat celý svět, udělat státnice a postavit si dům snů, snad ji tato výhra pomůže aspoň část splnit. Hostitelka své soutěžící ohromila svým perfekcionismem, který přenesla i do svých pokrmů.

Vítězné menu

Tento týden nastala v Prostřeno hodně zajímavá situace. Že vyhrají dva soutěžící, to se někdy stane. Ale nyní vyhráli soutěžící do konce tři a všichni si tak mezi sebe podělili 13 333 tisíc korun.

Jitka

Kuřecí salát
Kuřecí vývar s játrovými knedlíčky
Hovězí na česneku
Vídeňský banán

Antonín

Kuřecí vývar s masem
Plněná panenka
Flambované placičky

Petra

Trio
Hovězí vývar s paprikou
Vepřová panenka na medu
Petry Tiramisu

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *