Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Středa 18.09.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 13.5. – 17.5. 2013

Václav Mareš

Pondělním hostitelem tohoto týdne byl sympatický Václav. Ten se v současnosti živí jako řidič kamionu. Hostitel je ženatý a spolu se ženou mají dvě děti. Do pořadu se přihlásil sám, protože si to chtěl vyzkoušet. Díky svému italskému menu se stal jediným vítězem tohoto týdne a může tak za vyhrané peníze vzít rodinu na dovolenou.

Veronika Menčíková

V úterý se k vaření dostala sympatická, mladá Veronika, která studuje prvním rokem vysokou školu, konkrétně obor design kovů a šperků. Hostitelka má tři sestry, dvě z toho jsou malé a žijí společně s Veronikou, maminkou a jejím přítelem. Do pořadu se Veronika přihlásila pod nátlakem svých spolubydlících a brala to spíše jako legraci. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by něco dala na bydlení, něco na školní pomůcky a za zbytek jela na prázdniny. Bohužel její počet bodů nebyl natolik vysoký, aby se umístila na prvním místě.

Lucie Enzmannová

V polovině týdne se k vaření dostala další žena a tou byla Lucie. Ta pracuje jako krizová manažerka a také se dobrovolně věnuje dětem a mládeži, rozvíjí jejich talent a hledá tanečně či hudebně nadané děti. Hostitelka bydlí sama se svým pejskem. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by část peněz dala na financování projektu Street dance klub. Její menu, ale neskončilo na prvním místě.

Michaela Trmotová

Předposlední hostitelkou tohoto týdne byla sympatická paní Michaela. V současné době pracuje jako servírka v pizzerii. Hostitelka má čtyřletou dcerku a žije společně s mladším přítelem. Momentálně žijí dva měsíce v novém bytě, kde žijí společně s maminkou hostitelky. Michaela se do pořadu přihlásila sama. Kdyby se jí podařilo vyhrát, tak by část peněz dala své mamince, protože jí moc pomáhá, něco by investovala do auta, bytu a za zbytek by jela na dovolenou. Její menu a zábava byly dobré, ale na výhru nestačily.

Jan Zobl

V pátek se vaření ujal podivín Jan. Hosté celý týden nevěděli, co si o něm měli myslet, a vlastně to ani nevěděli po jeho večeru. Jan pracuje jako obchodní zástupce, má šestiletou dceru a je rozvedený. V současné době se sice schází s přítelkyní, s tou ale nežije. Kdyby se mu povedlo vyhrát, odletěl by na dovolenou do Izraele. Na tento sen si ale bude muset vydělat jinde.

Vítězné menu

Vítězem se stal první hostitel, pan Václav. Podívejte, co vařil:

Vitello tonnato s foccaciou
Rajčatová polévka
Spaghetti carbonara
Čokoládový fondant

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *