Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pondělí 20.10.2014 in 2 Výherci, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2014, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 13.10. – 17.10. 2014

Miroslava Kryzanová

Tak a máme tu další týden oblíbeného pořadu Prostřeno, odstartovala ho Miroslava. Ta má za sebou již několik povolání, jako jsou uklízečka, prodavačka nebo tkadlena. Pak ale paní Miroslavu potkala těžká nemoc, o které ale nechce moc mluvit. Kvůli této nemoci je v současné době v invalidním důchodě. Hostitelka je rozvedená a žije jen pro své děti. Paní Miroslava se snažila uvařit, jak nejlépe umí, ale ani to jí na výhru nestačilo.

Lucie Procházková

Je tady úterý a svůj kuchařský um jde předvést Lucie. Ta pracuje jako projektová manažerka v call centru. Lucie je mladou a sebevědomou ženou, která si doma připravuje například domácí marmelády. Hostitelka vychovává sama svou malou dcerku, protože je rozvedená. Své menu připravila velmi precizně a ostatním chutnalo. Proto se stala jednou z výherkyň tohoto týdne.

Jakub Schönbauer

V polovině týdne chtěl své kuchařské umění ukázat jediný muž tohoto týdne, Jakub. Ten v současné době pracuje v Německu na výstavbě silnic a dálnic. Má ale za sebou už hodně povolání, pracoval v Mc Donalds, jako lyžařský instruktor ve Špindlerově Mlýně, jako číšník v Rakousku nebo také doprovázel Asiaty po Evropě. Hostitel na ostatní soutěžící působil hodně upovídaně a taky takovým všeználkovým dojmem. Do pořadu se Jakub přihlásil sám a odhodlání vyhrát mu vůbec nechybělo. Jeho menu ale nezvítězilo.

Petra Novotná

Předposlední hostitelkou tohoto týdne byla Petra. Ta pracuje jako ošetřovatelka v domově důchodců. Hostitelka žije se svým přítelem a štěňátkem pitbula. Petra se do pořadu přihlásila sama, protože chtěla získat nové zkušenosti a vyzkoušet si, jaké to je vařit před kamerou. Její menu bylo chutné a tak se stala druhou vítězkou tohoto týdne.

Drahomíra Přibylová

Poslední hostitelkou, která ukončila tento týden, byla sympatická Drahomíra. Ta se vyučila cukrářkou, ale touto profesí se nikdy neživila. Celý život pracovala jako servírka nebo barmanka. Má dvě dcery a vnoučata, se kterým dcerám velmi ráda pomáhá. Kdyby se jí povedlo vyhrát, tak by si koupila nové brýle. Její menu bylo velmi chutné, ale na výhru bohužel nedosáhlo.

Vítězné menu

Tento týden jste mohli získat mnoho zajímavých receptů. Pojďte se společně s námi podívat na dva vítězná menu.

Menu Lucie Procházkové:

Carpaccio z červené řepy
Špenátová krémová s lososem
Kančí ragů, bramborové dolfy
Jablečný sen

Menu Petry Novotné:
Kokotka s překvapením
Zeleninová polévka s vaječnou jíškou
Smetanová kuřecí prsa
Cheesecake s lesním přelivem

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *