Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Neděle 17.05.2015 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2015, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 11.5. – 15.5. 2015

Andrea Kaščáková

Je tady další týden a s ním nové Prostřeno. Na úvod se v něm představí třicetiletá Andrea, která pracuje jako asistentka v sociálních službách v Čížkovicích. V současné době se rozvádí, ale má přítele. Jak ona, tak on mají dvě děti a všichni se společně o víkendu sejdou v jednom pokojíčku. Andrea se do Prostřena nepřihlásila ani tolik kvůli penězům, ale spíše ze zvědavosti z natáčení, toužila zažít něco nového. Jenže na menu zařadila i lososa a ne všichni rybí jedí. I proto získala jen 22 bodů.

Petr Kotlár

V úterý se přesuneme k Petrovi. Je mu sice teprve 21 let, sebevědomí mu ale nechybí. Učil se kuchařem, to by ale neměla být výhoda. Petr totiž školu nedokončil a pracoval jako stavbyvedoucí, v současné době je bez práce. Žije v moderním bytě, v Mostě, s přítelkyní, která už v Prostřenu byla a dokonce vyhrála. To byl motiv pro Petra, aby to vyzkoušel taky. Věřil si na výhru, tím spíš, když na menu zařadil recepty od Zdeňka Pohlreicha. Jenže ne vše se povedlo, jak plánoval, a v konečném výsledku získal jen 20 bodů. To na dovolenou nestačilo.

Kateřina Veselá

Příjmení středeční hostitelky dokonale vystihuje, jaká ona je. Uprostřed týdne vaří Kateřina Veselá, která je, ano, veselá a plná energie. Vystudovala střední průmyslovou školu technickou a už šest let je vedoucí provozovny fresh baru. S přítelem plánuje svatbu, která je za dveřmi, a na kterou se pětadvacetiletá soutěžící neskutečně těší. Do Prostřena ji přihlásila kamarádka, jako dárek k narozeninám. Katka na menu zařadila lososa i mini svatební dortík a vše sklidilo úspěch. 25 bodů stačilo na výhru, a tak soutěžící může udělat hostinu a vydat se na svatební cestu na Maledivy.

Vladislav Říha

Předposledním hostitelem týdne je jednatřicetiletý Vladislav. Soutěžící z Klášterce nad Ohří zatím připomínal tichou vodu, doma se ale konečně projeví. Stejně jako Kateřina i on plánuje svatbu, na kterou by si v Prostřenu rád vydělal. Bydlí s přítelkyní, se kterou má dvanáctiletého syna. Vyučil se v provozu společného stravování, ale nyní pracuje jako operátor práškové lakovny. Jeho sestra už v pořadu vařila a jeho samého do Prostřena přihlásila máma. Vláďa se snažil, vše mu ale nevyšlo tak, jak si představoval.

Zdeněk Michalec

A ten nejlepší nakonec. Celou dobu kritizoval, všechno věděl, všechno znal a teď má Zdeněk šanci ukázat, jak dobrým je kuchařem. Podle něj je nejlepší a čeká, že vyhraje. Do Prostřena se proto soutěžící z Jílové u Děčína přihlásil sám, taky se těšil na nové lidi, které chtěl pobavit. Zdeňkovi je 40 let. Polovinu života je se svou manželkou a stejně tak dlouho pracuje jako signalista na dráze. Zároveň je, stejně jako jeho syn, kovaným fanouškem Sparty. Celý večer byl bláznivý, ne však vítězný.

Vítězné menu – Kateřina Veselá

Máme za sebou další zajímavý a dramatický týden. Nejlépe si vedla středeční hostitelka Kateřina Veselá. Tady je její menu:

Lososový medailonek s jarním ledovým salátkem
Brokolicový krém
Plněná kuřecí roláda s bramborovým pyré
Mini svatební dortík

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *