Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Sobota 16.04.2016 in 1 Výherce, Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2016, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 11.4. – 15.4. 2016

Ústřední postavou tohoto týdne, který se konal v Jihomoravském kraji, se stal hned první soutěžící David Zámečník. Zprvu byl pro ostatní tak trochu exot a je pravda, že si se zbylým osazenstvem nepadl příliš do noty. Postupem času se to ale změnilo, celá skupina si nakonec sedla a vytvořila dobrou partu.

David Zámečník

Tento týden začal u Davida, který bydlí ve znojemském bytě 3+1. David se trochu vymykal a večer u něj byl hodně zvláštní. Vyučený zahradník je svobodný a má dospělou dceru. Sám o sobě říká, že je jako hodinový manžel, nebo taky Ferda Mravenec, který umí od všeho něco a pomáhá tam, kde je to potřeba. Do Prostřena dříve přihlásil kamarádku, která nyní přihlásila Davida. Peníze by rád investoval do bydlení, jeho den mu ale příliš nevyšel a skončil na posledním místě.

Dana Smíšovská

Jako noc a den se vyvíjely první dva dny Prostřena. Zatímco u Davida bylo všechno špatně, Daně se dařilo na jedničku. Vyučená dámská krejčová, která pracuje jako servírka v restauraci, je upřímná, společenská a také skvěle vaří. Rozvedená soutěžící, která má jednoho syna, si počínala jako zkušená kuchařka a zajistila si vítězství. Mohla se tak pustit do rekonstrukce velkého brněnského bytu.

Erika Šulová

Středeční hostitelka Erika se věnuje masážím, sama ale trpí vleklými zdravotními problémy. Trápí ji bolesti kolene a kloubů, a tak je už dlouho doma. Možná proto má ale více času na vaření, které ji velmi baví. Matka dvou dětí, dcery a syna, by peníze z Prostřena ráda použila na rekonstrukci koupelny. Do pořadu ji přihlásila kamarádka, a jelikož je Erika pro všechnu legraci, neváhala. Vedla si dobře, ale těsně nevyhrála.

Milan Mica

Čtvrtek patřil pohodovému, milému a zábavnému Milanovi. Ten dříve žil v registrovaném partnerství a teď má nového přítele, s nímž založil klub, ve kterém Milan pracuje. Vařit ho naučila maminka už v 17 letech, a jelikož to Milanovi jde, rozhodl se, že se přihlásí do Prostřena. K tomu mu dopomohl i jeho přítel, kterého by vzal za výhru na dovolenou. K té ale chyběly dva body.

Leona Kravcová

Závěrečnou hostitelkou týdne byla asistentka finančního oddělení outletového centra Leona. Kromě toho, že ráda cestuje, jezdí na kole nebo cvičí na trampolínách, taky velmi dobře vaří. Tedy, pokud má čas. Má totiž taky dvě dcery a dokonce je už i babičkou. Jedna z dcer Leonu přihlásila do Prostřena, dobře totiž ví, že její máma má ráda výzvy. Tu také přijala a rozhodla se, že by za případnou výhru koupila něco manželovi i dětem. Soutěžící ze Znojma ale skončila kousek od vítězství.

Vítězné menu – Dana Smíšovská

Tento týden byl velmi vyrovnaný a tři soutěžící se seřadili na 29 bodech. O dva body více získala úterní hostitelka Dana, která vykouzlila originální, ale hlavně skvělé menu.

Mini burger
Brokolicový krém
Plněná kapsa, štouchané brambory
Cheesecake

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *