Pages Menu
RssFacebook
Categories Menu

Posted by on Pátek 07.06.2013 in Pořady o vaření, Prostřeno, Prostřeno 2013, Prostřeno tento týden, Receptové pořady, Televize Prima | 0 comments

Prostřeno 11.2. – 15.2. 2013

Kalendářní rok 2013 už se rozjel naplno a Prostřeno v něm vstoupilo už do svého třetího týdne. Ten se oproti těm předchozím ale v jedné věci vůbec nelišil. Opět totiž přinesl příjemnou zábavu a několik zajímavých receptů.

Tereza Maleňáková

Start dalšího soutěžního týdne v Prostřenu začíná právě teď a s ním přichází na řadu první hostitelka, kterou je sympatická Tereza. Ta je vyučenou kadeřnicí, ale momentálně je se svou malou dcerkou na mateřské dovolené. Jak sama říká, vedou s manželem obyčejný život. Do pořadu se přihlásila sama, protože má ráda soutěže a chtěla si vyzkoušet roli hostitelky před televizními kamerami. Pro své hosty si připravila menu o třech chodech, které jim natolik chutnalo, že už v pondělí se stala první výherkyní tohoto týdne. Za penízky pojede Tereza se svou rodinou na dovolenou.

Erik Slovinsky

Soutěžícím, který se vaření ujal jako druhý, byl upovídaný Erik, který pochází ze Slovenska a momentálně pracuje jako recepční.Jeho maminka žije v zahraničí a možná i po níErik zdědil chuť cestovat. Dva roky totiž pobýval na Mallorce. Své hosty si pozval k sobě domů, kde bydlí ještě se spolubydlícím. Připravil si pro ně náročné menu o čtyřech chodech a skvělou barmanskou show. Hostům chutnalo a byli spokojeni, ale body na výhru bohužel nestačily.

Karolína Řezáčová

Tak a už jsme v půlce týdne a s ním přichází na řadu paní Karolína. Ta si prošla těžkým obdobím, protože ji opustil muž a musela odejít ze společného bytu. Nyní žije u své maminky, společně se sourozenci a svými dětmi. Do pořadu se přihlásila sama a to z pouhé zvědavosti a touhy po výhře. Kdyby se provařila k vítězství, tak by investovala do vlastního bydlení. Hostitelka si pro soutěžící připravila čtyřchodovémenu, ale ne vše vyšlo podle jejich plánů, i proto si Karolína nevyvařila dostatečný počet bodů na výhru.

Matěj Görner

I čtvrteční hostitel se konečně dočkal dne, kdy může předvést své kulinářské dovednosti. Matěj pracuje jako architekt na volné noze a školu se stejným zaměřením vystudoval. Hostitel má tišší povahu, ale když už se rozpovídá, tak to stojí za to. Své hosty si pozval k sobě domů, kde společně bydlí ještě se dvěma spolubydlícíma. Své menu zahalil do tajemných názvů, a proto se na něj hosté těšili ještě více. Všem moc chutnalo, ale počet bodů nedosáhl na vítěznou příčku.

Jaroslav Škabrada

Tak a je tu páteční den a s ním i odhalení vítězů. Do toho ale ještě pořád může o výhru zabojovat poslední hostitel tohoto týdne pan Jaroslav. Ten pracuje jako OSVČ v oboru stavba. Hostitel má dvě děti, ale syn žije s jeho bývalou manželkou a se současnou přítelkyní má malou dcerku. Do pořadu ho přihlásil jeho kamarád, protože si myslí, že Jarda dobře vaří. A to taky všem soutěžícím předvedl, protože jejich hodnocení z něj udělalo druhého vítěze tohoto týdne. Za výhru vybaví dcerce dětský pokojíček.

Vítězné menu

Tento týden se v Prostřenu stal jedním z těch, kdy se z výhry neradoval jeden, ale hned dva soutěžící. Nejvíce bodů získali první a poslední hostitelé, tedy Tereza a Jaroslav. Podívejte se, čím osttaní nejvíce zaujali.

Tereza Maleňáková

Variace předkrmů
Vepřová panenka s fazolkami
Tvarohovo-smetanový krém s malinami

Jaroslav Škabrada

Kuřecí salát Kowalik
Babiččina polévka
Kančí na rozmarýnu
Opilý dort

Post a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *